ایرانیان جهان

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد مازندران با ۲۴۱ تن از جامعه معزز ایثارگری

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران در ادامه روند پاسخگویی به جامعه معزز ایثارگری سه شنبه دوم مرداد ماه در ملاقات عمومی به صورت چهره به چهره با ۲۴۱ تن از خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران دیدار کرد.

سردار سرافراز «ناصر طحانی» جانباز ۷۰ درصد به خیل یاران شهیدش پیوست

ایرانیان جهان - سردار سرافراز ناصر طحانی جانباز گرانقدر ۷۰ درصد از استان سمنان امروز سه شنبه ۲ مردادماه ۱۴۰۳ پس از تحمل سالها درد و رنج ناشی از جانبازی به خیل همرزمان شهیدش پیوست.

پزشکان جهادی شاهد و ایثاگر به سردشت اعزام می‌شوند/ ارائه خدمات پزشکان شاهد و ایثارگر به بیش از ۴ هزار نفر در مناطق محروم

ایرانیان جهان - مدیرکل دفتر تشکلهای ایثارگری و مشارکتهای مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۱۰۰ پزشک شاهد و ایثارگر در قالب گروه‌های جهای به بندرعباس اعزام شدند که به بیش از ۴ هزار نفر خدمات ارائه دادند.

نخستین جلسه «اخلاق کاربردی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران» برگزار شد

ایرانیان جهان - نخستین جلسه «اخلاق کاربردی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران» به صورت وبیناری با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد و معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونان و مدیران ستادی و استانی بنیاد سه‌شنبه ۲ مردادماه برگزار شد.

خودسازی در بهره‌وری و اثرگذاری کارهای مدیران نقش مهمی دارد/ مدیران هیچ وظیفه‌ای مهم‌تر از خدمتگزاری به مردم جامعه ندارند

ایرانیان جهان - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در نخستین جلسه «اخلاق کاربردی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران» که به صورت وبیناری با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونان و مدیران بنیاد شهید سه‌شنبه ۲ مردادماه برگزار شد، گفت: مدیران هیچ شان و وظیفه‌ای مهم‌تر از خدمتگزاری به مردم جامعه ندارند.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: شیوه کار مدیران باید مبتنی بر اخلاق اسلامی باشد

ایرانیان جهان - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نخستین جلسه «اخلاق کاربردی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران» که با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد، معاونان و مدیران ستادی و استانی بنیاد سه‌شنبه ۲ مردادماه به صورت وبیناری برگزار شد، گفت: در دولت اسلامی روش مدیران در کارها باید مبتنی بر اخلاق اسلامی باشد لذا تا مدیریت جامعه اصلاح نشود، جامعه اسلامی نخواهد شد.

مادر شهیدان والامقام «پورقلی» آسمانی شد

ایرانیان جهان - حاجیه خانم «لیلا آب شناسی» مادر گرانقدر شهیدان والامقام «علی اصغر و محرمعلی پورقلی پاسکیابی» از استان گیلان دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با خانواده های شاهد و ایثارگر رودبار

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با همراهی رییس ستاد کنگره هشت هزار شهید استان گیلان و رییس بنیاد شهرستان رودبار با سه خانواده شهید و یک جانباز ۷۰ درصد در منازلشان دیدار و گفت وگو کرد.

مادر شهیدان والامقام «رضائی» آسمانی شد

ایرانیان جهان - حاجیه خانم «تحفه‌نساء حمزه» مادر شهیدان والامقام «جهانگیر و محمدولی رضائی» از شهدای استان زنجان به فرزندان شهیدش پیوست.

نامگذاری ساختمان توانبخشی استان البرز به نام سیدالشهدای خدمت شهید «رئیسی»

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از نامگذاری ساختمان توانبخشی استان البرز به نام شهید خدمت، خادم الرضا(ع) شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی خبر داد و گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام در کشور یکی از اقدامات مهم و راهبردی دولت سیزدهم و اهتمام جدی شخص رئیس جمهور شهید بود.

بنیاد شهید و امور ایثارگران باید تبدیل به نهاد فرهنگی شود/ بیشتر توشیح و تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب‌های مربوط به شهدا است

ایرانیان جهان - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست ارائه گزارش فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی کوثر که امروز دوشنبه اول مردادماه در سالن جلسات این سازمان برگزار شد، با اشاره به اهمیت توجه به نقش موضوعات فرهنگی برای ارائه خدمت به ایثارگران، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید تبدیل به نهاد فرهنگی شود.

نشست ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

ایرانیان جهان - نشست ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور مدیران ستادی و شرکت‌های وابسته بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه، اول مرداد ماه برگزار شد.

مسائل عمرانی مزار شهدای گمنام بر عهده شهرداری است

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران تهران بزرگ با ارائه توضیحات لازم در مورد حذف بند مربوط به ترویج فرهنگ و شهادت در قانون بودجه، گفت: مسائل عمرانی شهدای گمنامی که در داخل شهر دفن شدند، بر عهده شهرداری است.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «امراللهی پورشیرازی»

ایرانیان جهان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم زهرا صادقی لاهیجانی» مادر گرامی شهیدان معزز «مهدی و علی امراللهی پورشیرازی» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «خیر دستجردی طرق»

ایرانیان جهان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج محمدرضا خیر دستجردی» پدر شهیدان والامقام «حمید و محمدرضا خیر دستجردی طرق» را تسلیت گفت.

نشست شورای معاونان و اطلاع‌رسانی استان سمنان برگزار شد

ایرانیان جهان - جلسه شورای معاونان و اطلاع رسانی بنیاد سمنان با موضوع بررسی بند "ج" ماده ۳۱ قانون برنامه هفتم توسعه، ضرورت استفاده از ظرفیت‌های مردمی سازی کارهای دولت و استقرار میز خدمت در شهرستان‌های تابعه برگزار شد.

ضرورت اشراف بر مقرارت در مسیر خدمت‌رسانی به ایثارگران/عاملین ذیحسابی مراقبت کنند

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران داشتن تقوا و اشراف بر قوانین را زمینه ارتقاء خدمت رسانی به ایثارگران برشمرد و گفت: مراقبت شما عاملین ذیحساب موجب پیشگیری از بروز تخلف و بهبود عملکرد مالی در مسیر خدمت رسانی به ایثارگران می‌شود.

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوثر با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

ایرانیان جهان - آیین اختتامیه پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوثر با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عصر روز یکشنبه ۳۱ تیرماه در پردیس سینمایی باغ کتاب تهران برگزار شد.

برگزاری کنگره ملی شهدا فرصتی مغتنم برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا

ایرانیان جهان - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهر کرج در نشست هماهنگی برگزاری کنگره ملی شهدای استان البرز گفت: برگزاری کنگره ملی شهدا فرصتی مغتنم برای تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر و همچنین، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان است.

مدیرکل بنیاد مازندران: جمع آوری کامل آثار شهدا تا قبل از برگزاری کنگره شهدا

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: جمع آوری آثار و اسناد شهدا باید منجر به نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شود، تمامی آثار و اسناد شهدا تا قبل از برگزاری کنگره شهدای استان جمع آوری میشود.

صبر و صلابت شهدای غریب عزت ایران اسلامی را به ارمغان آورد

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در اجلاسیه شهدای غریب در اسارت استان با بیان اینکه غیرت، صبر و مظلومیت شهدای غریب موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی است، افزود؛ وعده صادق نتیجه پایمردی و استقامت شهدا است و همه ما باید سیره این بزرگمردان را به عنوان اسوه‌های استقامت، صلابت و شجاعت به ویژه در میان نسل‌ جدید ترویج دهیم.

لزوم همکاری دستگاه‌های متولی در برگزاری اجلاسیه کنگره ملی شهدای غریب

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان بر لزوم مشارکت و همکاری دستگاه‌‌های اجرایی در برگزاری اجلاسیه کنگره ملی شهدای غریب استان زنجان تاکید کرد.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «هاشمی»

ایرانیان جهان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج خلیل‌اله هاشمی» پدر شهیدان والامقام «محمدرضا و رضا هاشمی» را تسلیت گفت.

توجه به رویکرد سلامت‌محوری با هدف افزایش نرخ امید به زندگی خانواده شاهد و ایثارگر

ایرانیان جهان - سرپرست معاونت سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توجه به رویکرد سلامت‌محوری با هدف افزایش نرخ امید به زندگی خانواده شاهد و ایثارگر از مهمترین رویکردهای ماست.

اردوگاه بزرگ بنیاد شهید در جنوب ایران در بوشهر ساخته شود

ایرانیان جهان - نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با نعمت اله غلامپور، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر، گفت: اردوگاه بزرگ بنیاد شهید در جنوب ایران در بوشهر ساخته شود.

جزئیات افزایش کمک معیشت ایثارگران در سال ۱۴۰۳

ایرانیان جهان - مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران، جزئیات افزایش کمک معیشت ایثارگرانِ معسر در سال ۱۴۰۳ را تشریح کرد.

شناسایی ۱۸۳۰ شهید غریب در کشور

ایرانیان جهان - دبیر کنگره ملی شهدای غریب گفت: ۱۸۳۰ شهید غریب دوران هشت سال دفاع مقدس در کشور شناسایی شدند که از این تعداد اطلاعات ۱۱۳۷ شهید در دسترس است.

انتصاب سرپرست اداره کل دفتر برنامه‌ریزی امور فرهنگی، ورزشی و اردویی

ایرانیان جهان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «علی سپهوند» را با حفظ سمت به عنوان «سرپرست اداره‌کل دفتر برنامه‌ریزی امور فرهنگی، ورزشی و اردویی» منصوب کرد.

توجه به رویکرد سلامت‌محوری با هدف افزایش نرخ امید به زندگی خانواده شاهد و ایثارگر در دستور کار است

ایرانیان جهان - سرپرست معاونت سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توجه به رویکرد سلامت‌محوری با هدف افزایش نرخ امید به زندگی خانواده شاهد و ایثارگر در دستور کار است.

پیکر شهید «علیرضا رضایی» از شهدای استان گلستان با انجام آزمایش DNA احراز هویت و شناسایی شد

ایرانیان جهان - پیکر شهید «علیرضا رضایی» از شهدای دوران دفاع مقدس استان گلستان با انجام آزمایش DNA احراز هویت و شناسایی شد و خانواده معظم این شهید گرانقدر از چشم انتظاری در آمد.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «کوهکن»

ایرانیان جهان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم خاتون محمد باقرپور» مادر گرامی شهیدان معزز «محسن و مسعود کوهکن» را تسلیت گفت.

دیدار با جامعه ایثارگری به منزله تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ایثارگران است

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با حجاج شاهد و ایثارگر، دیدار با جامعه ایثارگری را به منزله تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ایثارگران دانست.

اجرای طرح سپاس با محوریت نیروهای جهادی و معتمد ایثارگران امکان پذیر است

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست هم اندیشی با مجموعه ایثارگران سپاه امام حسن مجتبی(ع)، با بیان اینکه بنیاد به تنهایی قادر نخواهد بود به دیدار ۲۰هزار ایثارگر استان البرز مشرف شود، گفت: محور کار باید نیروهایی جهادی باشند که عاشق خدمت رسانی به ایثارگران هستند و معتمد ایثارگران باشند.

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران با جانبازان سرافراز نخاعی

ایرانیان جهان - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران در دیدار با جانبازان نخاعی گفت: جانبازان سرافراز نخاعی مردانی بی ادعا هستند و نام پرآوازه شان همچنان در تاریخ میدرخشد.

مادر شهیدان والامقام «کوهکن» به فرزندان شهیدش پیوست

ایرانیان جهان - مرحومه حاجیه خانم «خاتون محمد باقرپور»، مادر شهیدان والامقام «مسعود و محسن کوهکن» از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

طرح سپاس مورد توجه جدی قرار گیرد

ایرانیان جهان - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: اجرای دقیق طرح سپاس از ایثارگران و تکریم این قشر معزز باید مورد توجه جدّی قرار گیرد.

مردمی‌سازی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله رویکردهای دولت سیزدهم بود

ایرانیان جهان - مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی، مناسبت‌ها و آیین‌ها گفت: مردمی‌سازی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از جمله رویکردها و جهت‌گیری دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی مناسبت‌ها و آیین‌ها در دولت سیزدهم بود.

ساير مطالب

پیکر شهید علی معروفخانی شناسایی شد

عزاداری تشکل‌های ایثارگری در سوم عاشورای حسینی

رسیدگی به خانواده‌های جهادگران، جهادی بزرگ است

اعلام نحوه اخذ شناسه گارانتی و فرآیند تائید خدمات پس از فروش خودرو جانبازان 50 درصد و بالاتر مشمول واردات از سوی سازمان توسعه تجارت ایران

توسعه فعالیت‌های مشترک اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با آموزش و پرورش استان ایلام

جانباز 70درصد البرزی «علی کماجی» به خیل شهدا پیوست

حضور 400 نفر از ایثارگران البرزی در مراسم عزاداری امام حسین (ع) در حسینیه امام خمینی (ره)

شهرستان‌های استان تهران با 37 حسینیه شهدا میزبان عزاداران حضرت اباعبدالله(ع)است

موضوع فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اولویت‌های دولت شهید آیت‌الله رئیسی در حوزه فرهنگ بود

تکریم 5خانوادۀ شهید و ایثارگر تبریز توسط سلمانی

مدیرکل بنیاد البرز: حفظ حجاب پرتکرارترین پیام شهدا

خون حسین بن علی (ع) در رگ‌های زمان جاریست

خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ‌های تاریخ جوششی تازه می‌یابد

تشکیل 5 کمیته در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برای اربعین

مدیرکل بنیاد گیلان در یادواره امام جمعه فقید رودسر و فرزندان شهیدش حضور یافت

مراسم عزاداری شهادت امام حسین(ع) در ساختمان قدیم بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

انتصاب سرپرست اداره‌کل دفتر برنامه‌ریزی امور فرهنگی، ورزشی و اردویی

مراسم تکریم از بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

دیدار مسئولان آذربایجان شرقی با خانواده شهید هژبر قشونی

ایثار و شهادت ارزشمندترین سرمایه انقلاب اسلامی است

نخستین جلسه شورای تخصصی اجرای جز 1 بند «ت» ماده 31 قانون برنامه هفتم برگزار شد

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «هوشمند»

برگزاری میز خدمت مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در بنیاد شهید

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر گرامی شهیدان والامقام «حجازی»

فرمانده انتظامی استان اردبیل از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل تجلیل کرد

پدر شهیدان والامقام «سید جعفر و محمدباقر حجازی» آسمانی شد

احمد حیدری قنبرآباد» جانباز سرافراز 70 درصد از مشهد مقدس، به خیل شهدا پیوست

مادر شهیدان والامقام «جعفرزاده» آسمانی شد

پیکر شهید «سعید خسروی‌پور» در شوش تشییع و به خاک سپرده شد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران منصوب شد

خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر گنجینه‌های معنوی جامعه هستند

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: اولویت بنیاد، ارتقای سطح رضایت مندی جامعه ایثارگری است

افسر فرماندهی انتظامی نیشابور در درگیری مسلحانه به شهادت رسید + عکس

نشست هم اندیشی شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «فتح الهی سید آبادی»

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: محرم، ماه ایثار و شهادت فی سبیل الله است

برنامه ریزی برای پایش سلامت 5300 نفر از جامعه ایثارگران استان ایلام طی سال جاری

انتصاب «دبیر ستاد مرکزی اربعین» بنیاد شهید و امور ایثارگران

تعداد تشکل‌های ایثارگری به 322 تشکل افزایش پیدا کرده است

پیامبر اکرم (ص) با ایجاد تشکل حلف‌الفضول قبل بعثت و تشکل خانوادگی پس از بعثت دین اسلام را جهانی کردند

هفتمین جلسه شورای معاونین با حضور نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس برگزار شد

عیادت سرپرست بنیاد شهید آذربایجان‌شرقی از همکار بازنشسته بیمار

نشست هم‌اندیشی بانوان دبیر و عضو تشکل‌های مردمی «حجاب خواستنی» برگزار شد

در بودجه سال جاری 150 میلیارد تومان بابت بازسازی بیمارستان‌ها در نظر گرفته شده است

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه ایثارگری

بازسازی بیمارستان نیایش از اعتبار 21 میلیارد تومانی معاون اول رییس جمهور صورت گرفت

​​​​​​​رفع دغدغه‌های 55 ایثارگر آذربایجان شرقی در دیدار مردمی امروز سلمانی

جلسه ستاد شاهد دانشگاه‌های استان البرز برگزار شد

بازدید رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از روند بازسازی بیمارستان نیایش

قاضی‌زاده هاشمی: ارائه خدمات به ایثارگران و جانبازان تا آخرین روز دولت با جدیت ادامه دارد

اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از دغدغه‌های مهم بنیاد شهید است

دیدار استاندار مازندران با والدین سه شهید حجازی