ایرانیان جهان
نتانیاهو به مرگ تهدید شد
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 12:06:16
ایرانیان جهان - باشگاه خبرنگاران / پلیس رژیم صهیونیستی فردی را که نخست‌وزیر این رژیم را به مرگ تهدید کرده بود بازداشت کرد.
به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، یک صهیونیست ساکن جنوب سرزمین‌های اشغالی به جرم تهدید «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم بازداشت شد.
«شارون گولان» صهیونیست بازداشت شده از طریق صفحات خود در فضای مجازی گفته بود که حق نتانیاهو یک گلوله در پیشانی است.
حمله به مقامات ارشد رژیم صهیونیستی و تلاش برای ترور آن‌ها در تاریخ این رژیم سابقه دارد و «اسحاق رابین» نخست وزیر اسبق این رژیم در نوامبر سال 1995 به دست یک صهیونیست کشته شد.
نظرسنجی‌ها نیز حاکی از افزایش تنفر توده صهیونیست‌ها از نتانیاهوست و بسیاری از صهیونیست ها، وی را مقصر ناآرامی‌های اخیر در سرزمین‌های اشغالی، بحران اقتصادی و شکست از مقاومت فلسطین می‌دانند.
بر اساس نتایج یک نظرسنجی جدید که توسط کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی منتشر شده، 51 درصد صهیونیست‌ها خواهان برگزاری انتخابات سراسری و عزل نتانیاهو هستند.
براساس این گزارش، 43 درصد از صهیونیست‌ها، «بنی گانتس» عضو کابینه جنگ این رژیم را برای تصدی منصب نخست وزیری اسراییل مناسب‌تر می‌دانند و تنها 27 درصد از تداوم نخست‌وزیری نتانیاهو حمایت می‌کنند.
در همین راستا هزاران نفر از ساکنان سرزمین‌های اشغالی شنبه شب بار دیگر در خیابان‌های تل آویو حضور یافتند و خواستار استعفای فوری نتانیاهو شدند.
نتانیاهو با انتقاد‌های مکرر توده صهیونیست‌ها و شماری از سیاستمداران رژیم اسرائیل حتی در داخل کابینه جنگ تحت ریاست خود مواجه است که غالب این انتقاد‌ها به ناکامی وی در مدیریت بحران اسرای صهیونیست در غزه که از 15 مهرماه آغازشده و به نتیجه نرسیدن تلاش‌ها برای آزادی اسرا و پایان نیافتن جنگ غزه برمی‌گردد.
بازار

http://www.ilandnews.ir/Fa/News/1111427/نتانیاهو-به-مرگ-تهدید-شد
بستن   چاپ