ایرانیان جهان
رفع تصرف اراضی دولتی به ارزش 13 هزار میلیارد ریال در کرمان
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 17:13:36
ایرانیان جهان - فرمانده انتظامی استان کرمان از رفع تصرف 688 هزار و 150 متر مربع زمین به ارزش 13 هزار میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر فرشید اظهار کرد: در پی اخبار واصله مبنی بر تصرف محدوده وسیعی از اراضی دولتی در یکی از نقاط حاشیه شهر کرمان، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با همکاری کارشناسان اداره راه و شهرسازی و اخذ استعلامات حوزه اسناد و مدارک متوجه شدند 688 هزار و 150 متر مربع زمین که کارشناسان ارزش آن را 13 هزار میلیارد ریال برآورد کردند با تنظیم و جعل سند تصرف شده است.
وی افزود: در این راستا با پی‌جویی‌های بعدی مأموران سه متهم دخیل در این زمین‌خواری دستگیر و با معرفی آنان به مراجع قضائی از تضییع حق بیت‌المال و زیان‌های بسیاری که در انتظار خریداران این زمین‌ها بود، جلوگیری شد.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به تکمیل این پرونده و معرفی متهمان به مراجع قضائی از شهروندان خواست که جهت جلوگیری از اینگونه موارد و کلاهبرداری‌های حوزه خرید و فروش املاک که قطعاً ایراد ضرر و زیان به شهروندان و حتی خود ما را به دنبال دارد، هرگونه خبر در خصوص جرایم و مفاسد اقتصادی را به شماره 096300 سامانه خبری پلیس امنیت اقتصادی گزارش کنند.
کد خبر 727666

http://www.ilandnews.ir/Fa/News/1111526/رفع-تصرف-اراضی-دولتی-به-ارزش-13-هزار-میلیارد-ریال-در-کرمان
بستن   چاپ