ایرانیان جهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

معرفی آخرین نسخه اپلیکیشن«تهران من» به شهردار تهران

ایرانیان جهان - شهردار تهران در دومین روز از برگزاری نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» با حضور در غرفه سازمان فاوا از آخرین نسخه اپلیکیشن«تهرانِ من» دیدن کرد.

اتصال شرق به غرب پایتخت به طول ۴۵ کیلومتر با ۲۷ ایستگاه ال.آر.تی

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان عمران مناطق شهرداری تهران اعتقاد دارد نمایشگاه توانمندی های مدیریت شهری تهران امکان تعامل دو سویه بین شهروندان و مدیریت شهری را فراهم کرده است.

ویژه‌برنامه سلام فرمانده در بوستان نیلوفر منطقه ۲۱ برگزار شد

ایرانیان جهان - با حضور شهروندان ولایتمدار و شهید پرور محلات سیزده گانه منطقه ۲۱، اجتماع بزرگ خانوادگی غرب تهران و اجرای سرود سلام فرمانده با حضور شهردار و مدیران ارشد شهری منطقه ۲۱ در محل زمین فوتبال بوستان نیلوفر برگزار شد.

بازدید شهردار منطقه ۲۱ از نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری تهران

ایرانیان جهان - همزمان با نخستین روز نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران در بوستان گفتگو، حسین کاشانی پور شهردار منطقه ۲۱ از این رویداد بزرگ حوزه شهری بازدید کرد.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصت مغتنمی برای تبادل تجارب بین تهران، کلانشهرها و شهرهای خواهرخوانده‌است

ایرانیان جهان - مشاور و مدیرکل حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره مشاهدات خود از نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌ مدیریت شهری تهران» توضیحاتی ارائه کرد.

انتخاب منطقه گردشگری عباس‌آباد به عنوان مرکز معین مدیریت بحران

ایرانیان جهان - سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد با تاکید بر تبدیل شدن منطقه‌های گردشگر پذیر و اماکنی که همواره مردم در آن حضور دارند، به مکانی با بالاترین سطح امنیت، بر پیگیری این موضوع تاکید کرد.

آخرین دستاوردها و وضعیت پروژه‌های شهرداری از سوی اداره‌کل پایش در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری ارایه می‌شود

ایرانیان جهان - مدیرکل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران گفت: دفتر پایش و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران یک مرکز نظارتی است که به صورت تخصصی و دانش بنیان به عنوان چشمی بینا، پیشرفت پایتخت را رصد و ارزیابی می کند.

نمایش آثاری درباره ساختمان متروپل در نمایشگاه «آبادان روایت همدلی»

ایرانیان جهان - سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با همکاری حوزه هنری استان خوزستان، شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه و مجموعه روایت جهاد، نمایشگاه «آبادان روایت همدلی» را با نمایش آثاری با موضوع ساختمان متروپل آبادان برپا می‌کند.

جلسه شورای شهر با حضور علیرضا زاکانی

ایرانیان جهان - صبح یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی با حضور در هفتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، درباره برنامه های آتی خود توضیحاتی را ارائه داد.

نشست خبری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر تهران

ایرانیان جهان - بعد از ظهر روز یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱، نشست خبری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر تهران با حضور ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و جمعی از اصحاب رسانه در ساختمان آن معاونت برگزار گردید.

نمایشگاه تهران۱۴۰۱؛ فرصتی برای اداره شهر با مردم

ایرانیان جهان - راه‌اندازی نمایشگاه تهران۱۴۰۱ با موضوع شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری، تلاشی است برای معرفی ظرفیت‌های موجود در قلمرو شهر تهران که زمینه لازم را برای آشنایی با حوزه‌های بخشی و فرابخشی شهری ایجاد کرده است.

ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات‌رسانی به شهروندان با نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری

ایرانیان جهان - معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهر تهران گفت: نمایشگاه توانمندی های مدیریت شهری و شهرهای خواهر خوانده فرصتی است تا مدیران شهری به طور مستقیم از نظرات شهروندان درباره چگونگی اداره شهر مطلع شوند.

به دلیل سوء‌مدیریت در سنوات گذشته، خروجی عینی دستاوردهای این دوره مدیریت شهری کمی زمان‌ می‌برد

ایرانیان جهان - مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب گفت: برنامه ریزی منسجم، جلوگیری از فساد، هم افزایی همه دستگاه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های دولت با حضور شهردار تهران در هیات دولت سبب می شود که مردم خروجی عملکرد تیم جدید مدیریت شهری را ظرف دوسال آینده به عینه مشاهده کنند.

مشکلات سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در تهران رفع شده است/ تعامل با سازمان سرمایه‌گذاری خارجی به منظور تامین مالی خارجی

ایرانیان جهان - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: مشکلات سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در شهرداری تهران که در سنوات گذشته وجود داشت، تا حدود زیادی رفع شده است.

افزایش سرانه درمانی منطقه ۱۹ با احداث درمانگاه خیریه حسینیه اعظم مکتب العباس (ع)

ایرانیان جهان - مراسم کلنگ زنی و احداث درمانگاه خیریه فوق تخصصی حسینیه اعظم مکتب العباس (ع) با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه ۱۹، خیرین و نیکوکاران، بانی و هیئت امنای این حسینیه برگزار و منطقه ۱۹ صاحب درمانگاه خیریه فوق تخصصی شد.

از تقدیر از شهرداری تهران برای برپایی نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری تا تاکید بر توانایی شهرداری برای تحقق برنامه‌ها و اهدافش

ایرانیان جهان - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد می‌کنم در هر جلسه شورا کارهای خوب انجام شده ارائه شود.

شهر آفتاب به یک شهر واقعی نمایشگاهی تبدیل شود/ لزوم تهیه قانون ویژه برای اداره پایتخت/ موضوع آلودگی هوا توسط شهردار در هیات دولت پیگیری شود

ایرانیان جهان - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هفتاد و پنجمین جلسه شورا در واکنش به گزارش شهردار تهران، تذکرات، پیشنهادات و پرسش‌های خود را مطرح کردند.

رونمایی از طرح پروژه باغ ایرانی گلاریس در نمایشگاه خواهرخواندگی و دستاوردهای مدیریت شهری

ایرانیان جهان - شهردار منطقه ۵ با اشاره به پروژه باغ ایرانی گلاریس در این منطقه گفت: در نمایشگاه دستاوردهای شهری از طرح پروژه ارزشمند باغ گلاریس رونمایی شده و به زودی روند احداث آن آغاز خواهد شد.

برگزاری همایش سرمایه‌گذاری در برج میلاد/ ایده ورود اتوبوس‌های دست دوم را شرکت‌های خصوصی دنبال می‌کنند نه شهرداری/اجرای تونل یادگار امام(ره)؛امسال

ایرانیان جهان - شهردار تهران گفت:۱۶ هزار میلیارد تومان در محاکم به نفع شهرداری خاتمه پیدا کرد و بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان نیز از محل مشارکت هایی که از سابق باقی مانده بود و سهم شهرداری در نظر گرفته نشده بود، به شهرداری بازگشت و آماده برای استفاده در موضوع تهاتر برای اداره بهتر شهر است.

برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران فرصتی برای جذب سرمایه‌گذار

ایرانیان جهان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران به منظور جلب سرمایه‌گذار برگزار می‌شود.

تبادل دو هزار و ۱۰۰ موافقت‌نامه بودجه ۱۴۰۱ برای نخستین بار در موعد قانونی/اصلاح و بازنگری ردیف‌های بودجه‌ای شهرداری تهران

ایرانیان جهان - مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران از مبادله ۲۱۰۰ موافقت نامه بودجه سال ۱۴۰۱ با واحدهای شهرداری تهران برای نخستین بار در موعد قانونی و اصلاح و بازنگری ردیف های بودجه ای شهرداری تهران خبر داد.

خنک مثل مترو/ شهر زیر زمینی تهران ۱۰ تا ۱۵ درجه خنک‌تر از خیابان

ایرانیان جهان - در شرایطی که شهر درندشت تهران از شمال تا جنوبش ۴ تا ۵ درجه اختلاف دما دارد، شهر زیر زمینی پایتخت شرایط یکسانی را برای شهروندانش دارد. فرقی نمی‌کند ساکن شمال شهر باشی یا جنوب شهر؛ پایت را که گذاشتی داخل مترو، خنکی هوا برای همه یکسان است و خبری از گرمای کلافه‌کننده تابستان نیست.

افتتاحیه جشنواره قهرمان شهر

ایرانیان جهان - افتتاحیه جشنواره اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی محلات شهر تهران(قهرمان شهر) با حضور پرشور شهروندان محله‌های مختلف تهران در سالن ۱۲ هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

بانوی ژاپنی نو مسلمان به اوج ایثار و بصیرت رسید

ایرانیان جهان - شهردار تهران، ⁧‫کونیکو یامامورا را مظهر انسان حق جوی نامید و در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: ‏این بانوی ژاپنی نو مسلمان با همراه شدن با انقلاب‌ اسلامی به اوج ایمان، ایثار و بصیرت رسید.

امکان خرید قطعات تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای تاکسیرانان؛ به‌زودی/برای اجرای عدالت سامانه‌های نظارتی هوشمند می‌شوند

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران درباره وضعیت کنونی هوشمندسازی این سازمان و همچنین اجرای اقدامات رفاهی برای سال ۱۴۰۱، توضیحاتی ارائه کرد.

تکلیف افزایش تعداد مسافران تاکسی هنوزمشخص نیست/تخلف تاکسی‌ها برای اخذ کرایه اضافی دوران کرونایی

ایرانیان جهان - معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد که هنوز ستاد کرونا در مورد افزایش تعداد مسافران تاکسی ابلاغیه‌ای به شهرداری نداشته است.

اکران دستاوردها و اقدامات اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری

ایرانیان جهان - همزمان با برگزاری نمایشگاه "تهران ۱۴۰۱، شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران" اقدامات، دستاوردها و توانمندی های اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار به نمایش گذاشته خواهد شد.

راهکارهای استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در پایتخت

ایرانیان جهان - رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه شرکت‌های بزرگ تهران می‌توانند در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود وارد عمل شوند، گفت: این درآمد از پایتخت کسر می‌شود و باید بخشی از آن نیز در پایتخت به صورت داوطلبانه از سوی شرکت‌ها هزینه شود.

ضرورت افزایش اقدامات حوزه ایمنی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل مترو

ایرانیان جهان - در نشست مشترک میان رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، بر ضرورت افزایش اقدامات حوزه ایمنی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل مترو تاکید شد.

استارت پروژه ملی در تهران زده شد/خرید دستگاه زباله سوز ۱۱۰۰ تنی برای پایتخت

ایرانیان جهان - رئیس سازمان مدیریت پسماند شهر تهران گفت: تا ۲ ماه آینده قرارداد خرید یک دستگاه زباله سوز ۱۱۰۰ تنی بسته می شود، این پروژه ملی است و با این کار بخشی از زباله های پایتخت نشینان سوزانده می شود.

تشکیل تیم‌های مشترک برای بازرسی ایمنی ساختمان‌های کلان‌شهر تهران

ایرانیان جهان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: تشکیل تیم های مشترک ارزیابی ایمنی برای ساختمان های عمومی و اماکن ناایمن و پرخطر با هدف ساماندهی و رفع خطرات احتمالی موجود با همکاری سازمان ها و نهادهای مرتبط در دستور کار قرار می گیرد.

امکان‌سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه‌خانه میدان مرکزی میوه و تره بار

ایرانیان جهان - طی نشست مشترک شهردار منطقه ۱۹ با مدیر عامل شرکت فاضلاب تهران و آبفای منطقه ۶ بر امکان سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار تأکید شد.

شهرداری تهران به دنبال پرورش قهرمانان ملی است

ایرانیان جهان - شهردار تهران در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اعلام کرد: شهرداری تهران به دنبال استعدادیابی و شناسایی قهرمانان محلات‬⁩ برای پرورش قهرمانان ملی‬⁩ است.

دیوارهای شهر در قلب پایتخت شاعرانه می‌شوند

ایرانیان جهان - ایجاد ارتباط معنایی بین نام معابر و ظاهر بصری آن در شهرداری منطقه ۶ به صورت شاعرانه کلید خورد و در اولین گام از اجرای این طرح دیوارهای هفت خیابان نظامی گنجوی بر مبنای آثار این شاعر بلندآوازه خطاشی شد.

افتتاحیه جشنواره قهرمان شهر

ایرانیان جهان - افتتاحیه جشنواره اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی محلات شهر تهران(قهرمان شهر)، عصر امروز -سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱- در سالن ۱۲ هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی با حضور پرشور شهروندانی از محلات مختلف تهران برگزار شد.

ساير مطالب

نخستین بار پس از 9سال رشد نقدینگی در فروردین منفی شد

فلسطین کالبدشکافی جسد مسن‌ترین اسیر زن را خواستار شد

بودجه چند میلیاردی بن سلمان برای معاملات نظامی با رژیم صهیونیستی

آلمان: ارائه ضمانت‌های امنیتی به اوکراین در دستورکار است

«بایدن» برای رژیم صهیونیستی دردسر درست کرد

شهادت جوان فلسطینی در کرانه باختری

خرید 37 هزار تن گوشت مرغ و تخم‌مرغ مازاد از تولیدکنندگان

هدر رفت منابع در بورس تهران

کمیسیون کشاورزی مجلس: مطالبات گندم‌کاران از فردا پرداخت می‌شود

آیین‌نامه تسهیل پرداخت وام ازدواج ابلاغ شد

بدترین ماه برای بازار رمزارز ثبت شد

نرخ رسمی مرغ افزایش پیدا خواهد کرد؟

مدیران سازمان سنجش استعفا دهند

رئیس اسبق سازمان امور مالیاتی: تعیین مالیات برخانه‌‌های لوکس وقت دولت و مردم را می‌گیرد

تسلیحات ارسالی غرب به اوکراین در بازار سیاه فروخته می‌شود

نظارت بر روی قیمت محصولات لبنی؛ این‌بار در خود کارخانه قیمت اصلاح می شود

قیمت انواع رب گوجه فرنگی در بازار

رکورد مصرف برق کشور شکسته شد؛ تهرانی‌ها پرمصرف‌تر از پیش‌بینی‌ها

نگاهی به فرآیند تولید چیپس تورتیلا

افزایش نظارت بر سلامت مواد غذایی عرضه شده در بستر فضای مجازی

ضرورت صدور مجوزهای صنفی در سامانه مجوز‌ها

افزایش 570 درصدی متوسط قیمت مسکن در تهران، ظرف 5 سال

سرمقاله خراسان/ مذاکرات هسته ای؛ بایدن در مسیر ترامپ

سرمقاله فرهیختگان/ 3 عامل اصلی مانع تقویت تجارت

سرمقاله شرق/ باور امنیتی

سرمقاله دنیای اقتصاد/ تبعات رویگردانی از علم اقتصاد

سرمقاله جمهوری اسلامی/ شکست لویه ‌جرگه فرمایشی

سرمقاله صبح نو/ مذاکرات برجام، اقتصاد را شرطی کرده است

لاپید: توافق‌های "ابراهیم" موهبت بزرگی برای ما است

از نخستین سفر رهبر طالبان به کابل تا تورم در منطقه یورو

پسر بن‌لادن نمایشگاه نقاشی برپا کرد

تنها پنج درصد از درآمد بانک‌ها مربوط به نرخ خدمات است

ضرورت اصلاح اقتصاد برق

بررسی پیشینه و پایگاه گروه‌های فشار

آزمون و خطای بزرگ

آیا واقعا اصلاح اقتصادی در دولت قبل هزینه کمتری داشت؟

حمله شناورهای توپدار رژیم صهیونیستی به قایق‌های فلسطینی

شهر لیسیچانسک اوکراین به کنترل روسیه در آمد

سقوط قیمت‌ها در بازار خودرو

اصلاح طلبان و دروغ بازگشت به جامعه

تورم 22 استان بالاتر از میانگین کشور

آمریکا تضمین نداد

قدیروف از محاصره کامل شهر لیسیچانسک در لوهانسک خبر داد

یک پرسش و چند پاسخ؛ بالاخره ارز واردات خودرو از کجا تامین می‌شود؟

دستور خاندوزی به صندوق بیمه حوادث طبیعی بابت زلزله هرمزگان

اشباع فروش دلار در بازار

چشم اسفندیار اوپک پلاس

اعتصاب کارکنان در فرودگاه‌های پاریس

نگاهی به قیمت جهانی نفت

آماری از وضعیت نهاده‌های دامی دپو شده در گمرک

آب در پایتخت یک ابربحران است

انتقاد تند دبیر کل حزب موتلفه از وزیر صمت

حقوق مشمولان قانون کار دستگاه‌های دولتی اصلاح شد

هشدار به متقاضیان نهضت مسکن

بدون چک و ضامن از بانک آینده وام خرید کالا بگیرید! کاملاً آنلاین

سرمقاله خراسان/ بدون نفت چه کنیم؟

سرمقاله وطن امروز/ اتمام کاداستر زیرساخت اصلی هویت‌سازی و توسعه سند رسمی

سرمقاله جام جم/ عزم جدی برای در هم شکستن ساختارهای فسادزا

متقاضیان نهضت مسکن آورده نیاورند حذف می‌شوند

بورس صعود می‌کند یا سقوط؟

تذکر جدی رئیس سازمان استاندارد به خودروسازان

بازگشت دلار از سفر دوحه

پول‌های بورسی در بازار مسکن

بیت کوین همچنان در کانال 19 هزار دلاری

رشد دو برابری تولید گاز طبیعی ایران نسبت به متوسط جهانی

چگونه اقامتی ارزان در لوکس‌ترین هتل‌های شمال داشته باشیم؟

آیا پیاده‌سازی سیستم فیلترینگ باعث اختلالات اینترنتی شده است؟

درون کلاه پهلوی از دموکراسی خبری نیست

مرگ تلخ چهار پناهجو در تگزاس

اردوغان: ارتش ترکیه یکی از قوی‌ترین ارتش‌های جهان خواهد شد

حباب سکه از یک میلیون تومان فراتر رفت

وعده وزیر صمت در مورد واردات خودرو

فارن پالیسی: افکار عمومی چین در مورد زمامداری شی چه احساسی دارند؟

چگونه پوتین به رهبری امپریالیست مبدل شد؟

سازمان ملل چشمانش را به روی نقض حقوق بشر در افغانستان بسته است

حاکم بیمار یا جنگجوی منفور؟

فنلاند: قوانین‌مان را برای جلب رضایت ترکیه تغییر نمی‌دهیم

وضعیت بازار مسکن در آمریکا

چه عواملی بورس را سبز خواهند کرد؟

تهران خلوت می‌شود؟

بازار جهانی طلا و رمزارز در هفته‌ای که گذشت

حرکت بعدی پوتین چیست؟

چین ادعای ناتو درباره دفاعی بودن این پیمان را «جُک قرن» خواند

کمک نجومی قطر به ارتش لبنان

روسیه: 1411 پهپاد اوکراینی منهدم شد

اتفاقی مهم در روابط پاکستان و آمریکا

آمریکا شرایط ویزای مهاجران افغانستان را بی‌سر و صدا تغییر داد

اردوغان دستور داد؛ به سوریه حمله می‌کنیم

نرخ جدید سیمان اعلام شد

آخرین خبرها از قیمت مرغ

اهداف واقعی پوتین در اوکراین

پیشروی روسیه در آفریقا

بایدن: تا وقتی لازم باشد از اوکراین حمایت می‌کنیم

آغاز به کار نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی با پرونده اسرا

سیگنال خودروسازان به بازار خودرو

هوشمند سازی تمامی 26 میلیون کنتور گاز کشور تا چهار سال آینده

اظهارات مهم میرکاظمی درباره حقوق بازنشستگان

بیت کوین سقوط خواهد کرد؟

دوئت دوحه

رودهای تهران را زیستی دوباره باید!