ایرانیان جهان
محاسبه کمک هزینه زندگی در سوئد – Socialbidrag
چهارشنبه 4 تير 1399 - 04:06:30
ایرانیان جهان - کمک هزینه زندگی در سوئد که در زبان عامیانه به آن socialbidrag میگویند، به اشخاصی تعلق میگیرد که دارای مشکلات مالی هستند.این مقاله ترجمه شده از سایت اداره خدمات اجتماعی سوئد ، Soacialstyrelse، می باشد.
کلمات کلیدی این مقاله
کمک مالی جهت امرار معاش
Försörjningsstöd
کمک مالی
Ekonomisk bistånd
مبلغ سراسری/حداقل درآمد
Riksnorm
بخوانید: Riksnorm شامل چه هزینه هایی میشود؟
Försörjningsstöd شامل چه هزینه هایی میشود؟
بخشی از این کمک هزینه، دربرگیرنده مخارجی است که در riksnorm به آن اشاره شده است. برای مثال هزینه های خوراک و پوشاک. بخش دیگر försörjningsstöd شامل مخارجی مانند هزینه مسکن، رفت آمد به محل کار، برق مصرفی خانه، عضویت در A-kassa و بیمه خانه می باشد. برای دریافت این کمک هزینه شما باید ماهانه تقاضانامه خود را به اداره خدمات اجتماعیِ شهرداری (سوسیال) محل زندگیتان، ارائه بدهید.
شرایط مالی خود را بسنجید
در سایت اداره خدمات اجتماعی سوئد، میتوانید با وارد کردن هزینه ها و درآمد تان، از چگونگی شرایط مالی خود بر اساس استانداردهای اداره خدمات اجتماعی باخبر شوید.
اگر میخواهید بدانید که درآمدتان نسبت به استانداردهای اداره خدمات اجتماعی سوئد در چه وضعیتی است، میتوانید از فرم محاسبه درآمد و مخارج که در پایین صفحه است، استفاده کنید.
در صورت سکونت در مسکن اجاره ای دست دوم، چه مقرراتی وجود دارد؟
برای پاسخ به این سوال و سوالات متداول دیگر درمورد کمک هزینه مالی، میتوانید فایل زیر را دانلود کنید. در فایل زیر تمام سوال و جواب های مربوط به کمک هزینه مالی از اداره خدمات اجتماعی جمع آوری شده است. این فایل به بخش فارسی اداره خدمات اجتماعی سوئد تعلق دارد.
فایل pdf سوال و جواب های متداول درباره کمک هزینه زندگی در سوئد Socialbidrag
دانلود
فرم فارسی محاسبه کمک هزینه زندگی در سوئد
اگر حاصل جمع شما منفی شود، بدین معناست که شما حق دریافت کمک هزینه مالی برای گذراندن زندگی را دارید. در هر صورت شهرداری منطقه زندگی شما، طی یک ارزیابی مجزا، تصمیم نهایی را اعلام خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات دقیق تر، با شهرداری منطقه خود تماس بگیرید
[CP_CALCULATED_FIELDS id=”20″]

http://www.ilandnews.ir/fa/News/160302/محاسبه-کمک-هزینه-زندگی-در-سوئد-–-Socialbidrag
بستن   چاپ