ایرانیان جهان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

بهره‌مندی بیش از ۷۰ درصد کردستانی ها از خدمات وزارت کار

ایرانیان جهان - دوازدهمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کردستان، با حضور اسماعیل زارعی کوشا استاندار و با دستور کار ارائه گزارش ادارات عضو شورا، برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: حمایت مالی ​از پایان نامه های دانشجویی با جامعه هدف تعاونی های استان

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خوزستان گفت: در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیتهای پژوهشی حوزه تعاون، از پایان نامه های دانشجویی با جامعه هدف تعاونی های استان حمایت مالی می شود.

تعاونی‌های مسکن مهر قزوین سنددار می‌شود

ایرانیان جهان - موضوع سنددار کردن تعاونی‌های مسکن مهر به عنوان اولویت نخست در سال‌جاری قرار گرفته است زیرا با تحقق این امر بسیاری از مشکلات تعاونی‌ها حل می‌شود.

۴۵ نفر از روستاییان لرستانی با همکاری خیرین سلامت تحت پوشش بیمه قرار گرفتند

ایرانیان جهان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر لرستان گفت: با مشارکت و مساعدت خیرین ۴۵ نفر از روستاییان و عشایر استان تحت پوشش بیمه اجتماعی این صندوق قرار گرفتند .

طرح توسعه صنایع خاک چینی ایران افتتاح شد

ایرانیان جهان - فاز اول بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید بلوک و پانل بتنی سبک گازی اتوکلاو شده و ملات خشک با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان‌شرقی افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند

ایرانیان جهان - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در مراسم گشایش مرکز شتاب‌دهنده آسا گفت: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند.

کسب رتبه دوم استان سمنان در رصد اشتغال

ایرانیان جهان - ششمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان سمنان به ریاست سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان در محل سالن یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد.

رونمایی از سامانه مشاغل سخت و زیان‌آور استان یزد

ایرانیان جهان - سامانه مشاغل سخت و زیان آور استان یزد با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، سیدحسن رستگاری مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری و پاک دل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد رونمایی شد.

رعیتی فرد در مشهد خبر داد: تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کار کاهش یافت

ایرانیان جهان - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کاهش تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کارگر و کارفرما گفت: هم اینک تعداد بنگاه های مشکل دار به ۸۳۰ مورد کاهش یافته که نتیجه تلاش همکاران در حوزه روابط کار و بیمه بیکاری ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور است.

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی

ایرانیان جهان - در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای میان معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و سازمان امور مالیاتی امضاء شد.

اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری

ایرانیان جهان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصویب اصلاحیه آئین‌نامه اجرایی قانون اشتغال روستایی و عشایری مصوب در سال ۱۳۹۶ برای ارسال به هیات وزیران و تخصیص‌مانده اعتبار ارزی توسط صندوق توسعه ملی به میزان ۳ هزار میلیارد تومان را از مهم‌ترین مصوبات کارگروه ملی توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه گردشگری بهترین مسیر برای ایجاد اشتغال در استان است

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: یکی از بهترین مزیت‌های توسعه و گسترش صنعت گردشگری امکان دست‌یابی به توسعه پایدار و ایجاد اشتغال است.

هفت کارآفرین برتر سیستان و بلوچستان تجلیل شدند

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: از هفت کارآفرین نمونه این استان که در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر، حائز رتبه شدند تجلیل به عمل آمد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توطئه و جوسازی برخی رسانه ها با جهاد تبیین خنثی می شود

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: بسیاری از نقشه ها، گره های ذهنی و شبهاتی را که برخی رسانه ها با هدف ایجاد آشوب و ناامنی منتشر می کنند با جهاد تبیین خنثی می شود.

مدیرکل دفتر ترویج، آموزش و تحقیقات تعاونی: آموزش، مهمترین حلقه‌ توسعه تعاونی‌هاست

ایرانیان جهان - مدیرکل دفتر ترویج، آموزش و تحقیقات تعاونی ها گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از هزار و ۲۰۰ پایان نامه و ۲۰۰ پروژه تحقیقاتی مرتبط با حوزه تعاون در ۱۰ سال گذشته حمایت مالی کرده است.

رقابت ۲۱۶ قرآن پژوه در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تولید استان یزد

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در این دوره از مسابقات که با استقبال پرشور جامعه کار و تلاش استان همراه بود در مجموع ۲۱۶ نفر در بخش بانوان، آقایان و خانواده کارگران با هم به رقابت پرداختند.

افتتاح و تجهیز اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور

ایرانیان جهان - اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر افتتاح و تجهیز شد.

نوسازی ۵ هزار واحد مسکونی بافت فرسوده در شهر تهران

ایرانیان جهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به دنبال اجرای تفاهم‌نامه‌ منعقد شده با شهرداری تهران، پنج هزار واحد مسکونی با مشارکت تعاونی‌های مسکن محلات شهر تهران نوسازی می‌شود.

صندوق پژوهش فناوری بخش تعاون تا پایان امسال افتتاح می‌شود/ اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است

ایرانیان جهان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد تعاون این وزارتخانه از شرکت‌های تعاونی استان سمنان بازدید و اعلام کرد: اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینان کرمانشاهی، سرآمد هستند

ایرانیان جهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در آئین تجلیل از کارآفرینان برتر گفت: نرخ بیکاری استان کرمانشاه به کمترین میزان در طول ۸ سال گذشته حدود ۱۳.۶ درصد و نرخ مشارکت اقتصادی از ۴۳ به ۴۳.۲ درصد افزایش یافته است.

نظارت و پایش اشتغال در سیستان و بلوچستان در سه مرحله انجام می شود

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: برای دستیابی به اشتغال واقعی و نظارت بر اشتغال ایجادی دستگاه های اجرایی و نهادهای حمایتی، در سه مرحله کار نظارت و پایش اشتغال در این استان انجام می شود.

حوادث کار منجر به فوت در خراسان رضوی کاهش یافت

ایرانیان جهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: حوادث کار منجر به فوت در این استان طی سال جاری ۱۴ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش داشته است.

تقویت بدنه دولت با واگذاری امور به شوراهای اسلامی

ایرانیان جهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر حمایت از شوراها گفت: واگذاری امور به شوراها نه تنها دولت را تضعیف نمی‌کند بلکه سبب تقویت بدنه دولت می‌شود.

تولید ۸ برابری آنتی‌بیوتیک‌ها در کشور به روایت سایت کدال

ایرانیان جهان - در حالی برخی مقامات مسئول در دولت گذشته، آمارهای ارائه شده در حوزه تولید آنتی‌بیوتیک‌ها را غیرمنطقی دانسته‌اند که آمارهای منتشر شده از میزان رسمی تولید این محصولات از سوی شرکت‌های بورسی در سایت کدال، این آمار را کاملا تایید می‌کند.

بازدید رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از بافته‌های سنتی سنگسر سمنان

ایرانیان جهان - آزیتا همتیان رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سومین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی استان سمنان با سفر به شهرستان مهدیشهر از طرح پشتیبان خانم خادمیان در رشته بافته های سنتی سنگسر و دوزنده لباس های محلی بازدید کرد.

تحول در شرکت‌های تابعه وزارت کار مورد تأکید است/ بسترسازی برای نقش‌آفرینی بخش خصوصی در توسعه اقتصادی کشور

ایرانیان جهان - وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی گفت: در تدوین چشم‌انداز و راهبردهای وزارت کار توجه به ارتقای بهره‌وری شرکت‌های زیرمجموعه از مهم‌ترین راهبردهای ما خواهد بود.

خروج از بنگاه‌داری و گرایش به سهام‌داری ضروری است/ بسته سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف تعریف می‌شود

ایرانیان جهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با مدیران‌عامل شرکت‌های فولادی زیرمجموعه سازمان و صندوق‌های بازنشستگی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر خروج از بنگاه‌داری و گرایش به سهام‌داری تأکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی زنجان: تخصیص اعتبار تبصره ۱۶ بر اساس رسته‌های شغلی اولویت‌دار

ایرانیان جهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی استان زنجان با تاکید بر پیش‌بینی رسته‌های شعلی اولویت‌دار در تخصیص اعتبار تبصره ۱۶ گفت: متولیان امر باید نسبت به هدایت متقاضیان این تسهیلات اقدام کنند تا مانع ایجاد نارضایتی شود.

لزوم تسریع در صدور مجوزهای کسب‌و‌کارهای خانگی/ رفع موانع توسعه اشتغال راهبرد اصلی وزارت کار است

ایرانیان جهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم تسریع در صدور مجوزهای کسب‌و‌کارهای خانگی تأکید کرد و گفت: تولیدات باکیفیت در این حوزه می‌تواند با تسهیل‌گری جنبه صادراتی داشته باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: دلسوزان جامعه ورزش کارگری افتخار استان هستند

ایرانیان جهان - نشست هم‌اندیشی مسئولین ورزش کارگری کارگاه‌های بالای ۵۰ نفر نیروی کار استان خراسان شمالی با رویکرد فرهنگ کار و ورزش با هدف افزایش نشاط در محیط‌های کار و جامعه برگزار شد.

پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به بیش‌از هزار طرح در سیستان و بلوچستان

ایرانیان جهان - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: یک‌هزار و ۳۶۰ طرح در سیستان و بلوچستان امسال از تسهیلات اشتغالزایی این صندوق استفاده کردند و به موجب آن، زمینه اشتغال حدود سه هزار نفر در استان فراهم شد.

سلامت روانی و اجتماعی جامعه کار و تولید ارتقاء پیدا می‌کند

ایرانیان جهان - تفاهم‌نامه همکاری معاونت فرهنگی‌واجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بهزیستی کشور با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت روانی و اجتماعی جامعه کار و تولید، امضا شد.

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پایداری بنگاه‌های اقتصادی متکی به بهره‌گیری درست از مشاوران و رهنمودهای کارآفرینان است

ایرانیان جهان - جلسه هم‌اندیشی و هماهنگی هفته جهانی کارآفرینی در خراسان شمالی با حضور مدیران مراکز مشاوره، اطلاع‌رسانی و خدمات کارآفرینی و هیئت‌رئیسه کانون کارآفرینان استان در سالن جلسات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

فعالیت بیش از ۱۰۰ تعاونی آموزشگاهی با عضویت ۶ هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز در سراسر کشور

ایرانیان جهان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راس هیئتی از مدیران ارشد معاونت امور تعاون از تعاونی آموزشگاهی هنرستان باقرالعلوم (ع) در منطقه ۷ تهران بازدید و از فعالیت بیش از ۱۰۰ تعاونی آموزشگاهی در سراسر کشور با عضویت ۶ هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز خبر داد.

همراهی با مردم به سلامت نظام اداری کمک می‌کند/ ایجاد عدالت با تقویت نظارت محقق می‌شود

ایرانیان جهان - بازرس‌کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور گفت: همراهی با مردم به سلامت نظام اداری کمک می‌کند و رفع فقر، ایجاد عدالت و تحقق شعارهای دولت مردمی بدون نظارت و رعایت اصول بازرسی محقق نمی‌شود.

وزارت کار در حوزه ارتباطات مردمی سفرهای استانی دولت کارنامه موفقی دارد

ایرانیان جهان - رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وجود گستردگی وظایف و حوزه‌های کاری توانست کارنامه ارزشمندی از خود در حوزه ارتباطات مردمی در دور اول سفرهای استانی هیات دولت به یادگار بگذارد.

ساير مطالب

همکاری‌های ایران و زیمبابوه تقویت می‌شود

نهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و زیمبابوه برگزار می‌شود/ زیمبابوه متحد راهبردی جمهوری‌اسلامی‌ایران در قاره آفریقا است

شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان قم برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی تاکید کرد: تعهد اشتغال خراسان شمالی زیر ذره بین نظارت و پایش

صادرات 10 هزار دلاری تعاونی های سیستان و بلوچستان در نیمه نخست سال

تعداد واحدهای تولیدی با حقوق معوق استان مرکزی هفت درصد کاهش یافت

ساماندهی و حمایت از تعاونی‌های اعتبار/ حکمرانی مردمی با الگوی تعاون تقویت می‌شود

قرارگاه ایجاد اشتغال در استان‌ها ایجاد شود/ نرخ بیکاری خراسان‌رضوی کمتر از میانگین کشوری است

به مناسبت اول آبان، روز آمار و برنامه ریزی / ​ مهران محمدی _ رئیس مرکز برنامه ریزی و اطلاعات راهبردی

آمار و اطلاعات صحیح، سنگ بنای تصمیمات اثر بخش است / سید صولت مرتضوی _ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

سهم 30 درصدی هلدینگ تیپیکو از شبکه تولید و توزیع داروی کشور/ تولید ماهانه 6 میلیون واحد سرُم تا پایان سال

«دستورالعمل سازش درون کارگاهی» ابلاغ شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روسای ادارات تمام تلاش خود را برای جذب کامل اعتبارات اشتغالزا به‌کار گیرند

35 درصد آرا صادره مراجع تشخیص و حل اختلاف استان کرمانشاه سازشی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: شرکت‌های دانش‌بنیان در ایجاد اشتغال پایدار جایگاه ویژه دارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: یکی از رویکردهای اصلی این اداره کل حمایت از اشتغال روستایی است

کسب 2 رتبه برتر وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سلامت اداری و اثربخشی فرایندهای بازرسی / اجرای طرح «زیست بوم فساد ستیزی» در وزارت کار

«دستورالعمل سازش درون کارگاهی» ابلاغ شد

خراسان شمالی دارای شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان پوشاک می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تعاون رکن مهم توسعه اقتصادی در کشور است

در نشست با تعاونگران استان البرز اعلام شد: تعاونی های توزیعی، خود را با روش‌های نوین روزآمد کنند

کاهش 4 درصدی نرخ بیکاری استان چهارمحال وبختیاری در دولت سیزدهم

پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت احمدبن‌موسی‌(شاهچراغ)شیراز

پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی حادثه تروریستی در حرم مطهرحضرت احمدبن‌موسی‌(شاهچراغ)شیراز

تحقق ایجاد بیش از یک میلیون فرصت شغلی تا پایان سال

بکارگیری اتباع بیگانه در واحدهای اقتصادی لرستان ممنوع است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: ضرورت آموزش‌های مهارتی برای مقرری‌بگیران بیمه بیکاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید جدی تر از گذشته به مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه شود

کاهش نرخ بیکاری در استان سمنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز: یکی از رویکردهای اصلی حمایت از اشتغال روستایی است

انجام شش رویداد مهم در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان طی شش ماه گذشته

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: نقش تولید و ایجاد اشتغال‌ پایدار در جامعه دارای اهمیت بسزایی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: آمارها عامل ارتقای بهره وری منابع و میزان کارایی هر جامعه است

مسابقات کشتی قهرمانی کشتی کارگران کشور در لرستان برگزار می شود

2700 نابینا تحت پوشش بهزیستی زنجان قرار دارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی خبر داد: انجام بیش از 12 هزار بازرسی از کارگاه های مشمول قانون کار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: حفظ کرامت انسانی کارگر و کارفرما در مراجع حل اختلاف ضروری است

پرداخت تسهیلات به 596 طرح مشاغل خانگی در کرمانشاه

کاهش 17درصدی حوادث ناشی از کار در خراسان رضوی

1600 نابینا و کم بینا در سیستان و بلوچستان از خدمات بهزیستی بهره‌مند هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: جهاد تبیین یکی از مهمترین نیازهای امروز کشور است

چهاردهمین نشست هم‌اندیشی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی خراسان شمالی برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: کاهش حوادث کار با بازرسی مستمر و جامع از کارخانجات

در اولین جلسه هیات امنای کانون کارآفرینان کرمانشاه مطرح شد: کارآفرینی پیش فرض ااشتغال پایدار است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: عدالت و اجرای درست احکام صادره مهمترین اولویت رسیدگی به دعاوی کارگری و کارفرمایی است

بیش از پنج هزار و 300 فرد نابینا در استان کرمانشاه زیرپوشش بهزیستی هستند

ظرفیت‌های مجموعه‌های ورزشی کارگری استان خراسان شمالی مورد بررسی قرار گرفت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: هفته جهانی کارآفرینی بیش از یک رویداد اطلاع‌رسانی هماهنگ است

نشست آموزشی توجیهی بازرسان تیم خود ارزیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: ایجاد بیش از 8 هزار شغل در سال جاری توسط دستگاههای اجرایی

سامان‌دهی اشتغال کرمانشاه در کانون توجه دولت

ارائه بسته 6 وجهی در نخستین نشست قرارگاه ملی اشتغال کرمانشاه

یزد میزبان ورزشکاران کارگر کشور در دو رشته ورزشی/دومین المپیاد ورزش کارگری استان یزد برگزار می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: آموزش اعضای مراجع حل اختلاف باید به طور ویژه دنبال شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: هویت بخشی به روستاها منجر به توسعه استان می شود

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایلام: سند تحول مجموعه های ورزش کارگری تدوین شده است

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: کاریابی ها افراد جویای کار را به سوی یادگیری یک مهارت هدایت کنند

در شش ماهه نخست سالجاری: اشتغال بیش از هزار نفر از طریق کاریابی های سمنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید خدمات متنوع و با کیفیت به اقشار سالمند و بازنشسته ارائه شود

بیش از 2 هزار میلیارد تسهیلات اشتغال زا به استان کرمانشاه تخصیص داده شد

افزایش 36 درصدی بازرسی از کارگاه‌های مشمول قانون کار در چهارمحال و بختیاری

برگزاری کارگروه استانی اجرای تفاهم نامه معاونت تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در کردستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: هفته گرامیداشت دفاع مقدس زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است

بازرسان کار، سربازان خط مقدم صیانت از کارگران

اجرای طرح ضربتی بازرسی از کارگاههای پر خطر استان خراسان شمالی

سالانه بیش از 400 هزار بازرسی کار از کارگاه های فعال انجام می شود / 21 هزار کمیته حفاظت فنی در کشور فعال است

صدای و سیمای خراسان شمالی عملکرد مطلوبی در پوشش اخبار جامعه کار و تلاش داشته است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سلامت جسمی و روحی کارگران با ورزش و تحرک امکانپذیر است

باشگاه کارآفرینان نوجوان در کرمانشاه تشکیل می شود

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی لرستان تاکید شد: افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان ضروری است

مشکلات بیمه ای و تامین اجتماعی واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان بررسی شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: دولت مردمی سیزدهم با جدیت در حال توسعه بخش تعاون است

برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش استان البرز با محوریت شتاب‌بخشی به سوادآموزی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سرمایه گذاری در بخش تعاون منجر به توسعه و اشتغال می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:همه شهرستان‌های کرمانشاه صاحب شرکت تعاونی "توسعه و عمران" می شوند

سرپرست دفتر امور آسیب های اجتماعی: اجرای هرگونه اقدامات توسعه‌ای در کشور نیازمند پیوست اجتماعی است

43 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان مرکزی پرداخت شد

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر لزوم اشتغال پایدار در مناطق روستایی

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار: خروجی کارآفرینی می‌تواند به کسب‌و‌کار منجر شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: اهتمام جدی برای حل مشکلات قشر کارگری و بخش تعاون

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی بوشهر: مهارت آموزی در خانواده ها باید تبدیل به یک فرهنگ شود

بازدید سرپرست وزارت رفاه از روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در موکب‌های پایانه مرزی چزابه و شلمچه

هفدهمین دوره جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر استان تهران برگزار شد

ایران آماده انعقاد تفاهم‌نامه گسترش تعاملات اقتصادی بخش تعاون/ تعاون عامل تحکیم‌بخش صلح و دوستی در جهان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تشکیل تعاونی های دانش بنیان از مهمترین اولویت های پیش رو است

بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر راه‌اندازی می شود

افتتاح اولین واحد‌های مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در زاهدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: حمایت از تعاونی های توسعه و عمران گامی موثر در مردمی کردن اقتصاد است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: مردمی کردن اقتصاد، از الزامات اقتصاد مقامتی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تقویت و توسعه بخش تعاون، کاهش بیکاری و افزایش تولید را در پی دارد

چکشیان: خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها باید فرهنگ کار و تلاش را ارتقا دهند

تعاونی‌های کردستان تاکنون برای بیش از 17 هزار نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر حضور میدانی برای رفع مشکلات واحدهای نیمه تعطیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تشکیل شرکت های تعاونی یک راهکار اساسی در مردمی کردن اقتصاد به شمار می رود

تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر بهره مند می شوند

بازسازی روحیه تعاون کاری اساسی است

شکوفایی ویژه بخش تعاون در دولت سیزدهم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: فرهنگ تعاون در جامعه ما خوب نهادینه نشده است