ایرانیان جهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آماده‌سازی ۳۰ هزار فضای پارک برای خودروهای زائران حرم مطهر حضرت امام(ره)

ایرانیان جهان - در آستانه فرا رسیدن سالگرد جانگداز ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران از اقدامات گسترده‌ این سازمان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسمی که به این مناسبت برپا می‌شود، خبر داد.

اجتماع عظیم امام رضایی‌ها

ایرانیان جهان - اجتماع عظیم امام رضایی‌ها با حضور اقشار مختلف در میدان خراسان برگزار شد.

نمایشگاه شهر آفتاب از سال گذشته سودده بوده است/ شفافیت مشهود شرکت سرمایه‌گذاری شهر از ۱۴۰۱

ایرانیان جهان - در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گزارش حسابرسی شرکت نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران و شرکت سرمایه‌گذاری شهر مورد بررسی قرار گرفت.

گام شرکت ساماندهی در جهت ایفای مسئولیت اجتماعی

ایرانیان جهان - نشست مشترک مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر و مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز با موضوع تسهیل مشارکت وسرمایه‌گذاری این انجمن برگزار شد.

نقطه نظرات شورایی‌ها پس از ارائه گزارش سفرهای خارجی از سوی محمدخانی

ایرانیان جهان - اعضای شورای شهر تهران پس از استماع گزارش رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری پایتخت درباره سفرهای خارجی مدیران شهری، نقطه نظراتشان را بیان کردند.

تشکری هاشمی: باید سفرها برای کسب تجربه و انتقال دانش انجام شود/ علوی: کمیته سفرهای خارجی به راحتی با سفرها موافقت نمی کند

ایرانیان جهان - اعضای شورای شهر تهران پس از استماع گزارش رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری پایتخت درباره سفرهای خارجی مدیران شهری، نقطه نظراتشان را بیان کردند.

اجتماع بی نظیر امام رضایی‌ها در باب الرضای تهران

ایرانیان جهان - هزاران نفر از شهروند تهرانی با حضور در "اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها" میدان خراسان میلاد هشتمین اختر تابناک امامت را در باب الرضای تهران جشن گرفتند.

۳۱ سفر خارجی در شهرداری تهران انجام شده است/ رد ۲۸ درصد درخواست‌ها در کمیته سفرهای خارجی

ایرانیان جهان - رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران گفت: از شهریورماه تا اسفندماه سال قبل ۳۱ سفر خارجی انجام شده که ۱۲۷ نفر در این سفرها حضور داشتند.

درخواست کشورهای همسایه برای استفاده از تجربیات و ظرفیت‌های تهران/ رد ۲۸ درصد درخواست‌ها در کمیته سفرهای خارجی

ایرانیان جهان - رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران گفت: از شهریورماه تا اسفندماه سال قبل ۳۱ سفر خارجی انجام شده که ۱۲۷ نفر در این سفرها حضور داشتند.

میدان خراسان؛ به وقت عاشقی

ایرانیان جهان - در شب میلاد حضرت امام رضا(ع) اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها برگزار شد تا جمعیت بسیاری با حضور در این برنامه شاد معنوی دل را راهی حرم ثامن الائمه کنند.

حضور گسترده جوانان و نوجوانان در «جشن بزرگ امام رضایی‌ها»

ایرانیان جهان - خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ترویج فرهنگ حب اهل بیت در جامعه اقدام مطلوبی است، اظهار کرد: پوشش رسانه‌ای در اکثر شبکه‌ها نشان می‌داد که تعداد زیادی از نوجوانان و جوانان در این اجتماع حضور داشتند.

اساسنامه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران بازنگری شود

ایرانیان جهان - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: بازنگری اساسنامه سازمان فرهنگی و هنری با توجه به اولویت‌ها و سیاست‌های کلان کشور ضرورت دارد و با توجه به اینکه اساسنامه به سال ۱۳۷۰ برمی‌گردد باید بازنگری صورت بگیرد.

لزوم ساماندهی دستفروشان در محدوده چهارراه ولیعصر(عج)/ علی‌رغم تاکید شهردار طرح تفکیک پسماند به‌کندی پیش می‌رود

ایرانیان جهان - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سد معبر در میدان و چهارراه ولیعصر (عج)، اظهار کرد: بعضاً امکان تردد به صورت پیاده در ضلع شمالی میدان ولیعصر وجود ندارد و هم فروشگاه‌ها و هم دست‌فروشان معابر را سد کرده‌اند.

لزوم توجه بیشتر به ملاحظات ترافیکی در برگزاری جشن‌های مردمی

ایرانیان جهان - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از مردم برای حضور در اجتماع امام رضایی‌ها، اظهار کرد: کسی با اصل خوب بودن این اقدام مسئله‌ای ندارد و ما همه در خوان این حضرت هستیم اما برگزاری این برنامه ها نباید باعث آزار مردم و تضییع حقوق شهروندان شود و ترافیک طولانی ایجاد کند چراکه این امری نابخشودنی است.

هدایت: طرح‌های نوسازی در منطقه ۲۰ تا پایان سال به نتیجه می‌رسد/ چمران: شهردار تهران در تغییر برنامه هفتم توسعه به نفع شهرداری‌ها نقش موثری داشت

ایرانیان جهان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در برنامه هفتم خواب‌های بدی برای مدیریت شهری دیده بودند، یادآور شد: در وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه هنوز رسوباتی مبنی بر اینکه کار نکنیم و اجازه ندهیم دیگران نیز کار کنند. رئیس جمهور و معاون اول همکاری کردند و آقای زاکانی فرصتی برای همه شهرداری ها و شوراها بود.

اجرای قانون در برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم منطقه

ایرانیان جهان - سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری منطقه با اعلام این خبر گفت؛ با توجه به گستردگی ۱۸۷ کیلومتری و ۹ برابری حریم نسبت به محدوده منطقه و همچنین صعب العبور بودن برخی مسیرها، مدیریت شهری منطقه همواره با چالش ساخت و سازها و تصرفات غیرقانونی در حریم مواجه بوده است.

با حضور ۷ کشور؛ نمایشگاه بین المللی سنگ تهران در شهرآفتاب افتتاح شد

ایرانیان جهان - سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ تهران با حضور شرکت هایی از ایران و ۷ کشور دیگر در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب با حضور رضا محتشمی‌پور معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت، مصطفی طاهری رییس کمیسیون مجلس شورای اسلامی، محمدرضا بهرامن» ریس خانه معدن ایران و اعضای انجمن سنگ تزئینی ایران افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

ایستگاه مترو میدان کتاب تیرماه افتتاح می‌شود

ایرانیان جهان - مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه گفت: به دلیل معماری ویژه‌ای که در ایستگاه میدان کتاب به کار گرفته شده است یک تاخیری در تحویل متریال صورت گرفت و ایستگاه کتاب تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد.

اجرای طرح ویژه جمع آوری سگ‌های بلاصاحب در بوستان جنگلی چیتگر

ایرانیان جهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ اظهار کرد: طرح جمع آوری، مدیریت و کنترل سگ های ولگرد از طریق زنده گیری با همکاری سازمان مدیریت پسماند، در بوستان جنگلی چیتگر با حضور سه اکیپ مجرب انجام شد.

خدمات شهرداری منطقه ۴ به زائران مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

ایرانیان جهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از ارائه خدمات شهری به زائران مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) و پاکسازی قدمگاه زائران خبر داد.

رفت و روب معابر میدان خراسان پس از اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها

ایرانیان جهان - مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به مراسم امام رضایی‌ها افزود: پس از این مراسم رفت و روب معابر میدان خراسان توسط نیروهای خدمات شهری مناطق ۱۲،۱۴ و ۱۵ صورت گرفت.

ترافیک نمایشگاه بین‌المللی سئول معضل بزرگ منطقه ۳

ایرانیان جهان - رئیس کمیته نظارت و حقوق شهروندی شورا در بازدید و ملاقات مردمی خود از منطقه ۳ گفت: ترافیک نمایشگاه بین‌المللی سئول معضل بزرگی برای شهروندان تهرانی است و این در حالیست که نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب با امکانات کافی آماده بهربرداری است.

تمایلی در اعضای شورا برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس ندیده‌ام/ لزوم تغییر سیستم توزیع بار در بازار تهران

ایرانیان جهان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: من هیچ چیزی مبنی بر اینکه کسی از اعضای شورا بخواهد در انتخابات مجلس ثبت نام کند، نشنیده ام و تمایلی در اعضا در این زمینه ندیده‌ام.

تمایلی در اعضای شورا برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس ندیدم/ لزوم تغییر سیستم توزیع بار در بازار تهران

ایرانیان جهان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: من هیچ چیزی نشنیدهام که کسی از اعضای شورا بخواهد در انتخابات مجلس ثبت نام کند و تمایلی در اعضا در این زمینه ندیدیم.

جشن «امام رضایی‌ها»

ایرانیان جهان - به مناسبت سالروز میلاد امام رضا(ع)، جشن «امام رضایی‌ها»، دوشنبه ۸ خردادماه با حضور شهروندان تهرانی در میدان خراسان برگزار شد.

بازدید اصحاب رسانه از مراکز معاینه فنی

ایرانیان جهان - اصحاب رسانه با حضور شادی مالکی، مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران، صبح روز دوشنبه ۸ خردادماه از تعمیرگاه ویژه بانوان در مرکز معاینه فنی آبشناسان و مرکز معاینه فنی نیایش بازدید کردند.

استقبال ۱۵۰ هزار نفری از جشن امام رضایی‌ها

ایرانیان جهان - مسئول اجرایی ستاد مردمی اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها گفت: جشن امام رضایی‌ها که از ساعت ۲۰ امشب در میدان خراسان آغاز شده بود، ساعتی پیش با اجرای سرود «سلام فرمانده» به پایان رسید.

استقبال شهروندان از مراسم «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها» فراتر از تصور ما بود/ عملیات رفت‌وروب معابر بلافاصله پس از پایان مراسم آغاز می‌شود

ایرانیان جهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: استقبال مردم از مراسم اجتماع بزرگ امام رضایی فراتر از تصور ما بود.

تاثیر برگزاری برنامه‌های مذهبی بر تقویت روحیه دین‌داری و ایجاد محبت اباعبدالله(ع) در دل جوانان

ایرانیان جهان - هلالی با بیان اینکه جامعه نیازمند شادی است، گفت: برگزاری برنامه‌های همچون اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها به تقویت روحیه دین‌داری و ایجاد محبت اهل بیت در میان جوانان می انجامد.

توزیع بیش از ۵۰ هزار شاخه گل بین شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها/ استفاده از ۱۰۰ هزار شاخه گل برای تزئین محل برگزاری اجتماع

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران از توزیع بیش از ۵۰ هزار شاخه گل در بین شهروندان شرکت کننده در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها خبر داد.

اجرای طرح صیانت و ساماندهی باغات و زمین‌های رهاشده محله طرشت

ایرانیان جهان - شهردار منطقه ۲ گفت: به منظور تحقق حداکثری اهداف طرح ویژه صیانت ، حفاظت و ساماندهی باغات و همچنین رفع خطر از دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر عمومی و همچنین ساماندهی نقاط بی دفاع شهری ،دستورالعمل نحوه ترمیم دیوارکشی و فنس کشی باغات و زمین های رهاشده محله طرشت تدوین و ابلاغ شد.

ساير مطالب

تقدیر از عملکرد برتر منطقه 7 در حوزه سلامت ایمنی و محیط زیست (HSE)

برگزاری نشست هم اندیشی ساماندهی بساط گستران منطقه 15

از رسیدگی به موضوعات کارکنان تا تبیین اولویت‌های خدمت‌رسانی

آسفالت 34 هزار و 500 مترمربع از معابر منطقه 7 مرمت و بهسازی شد

آموزش اپلیکیشن پذیرش بلیت تک‌سفره در خطوط اتوبوس تندرو تهران (BRT)

پخش 10 هزار تن آسفالت در معابر منطقه13

ضرورت تخصیص منابع استانی برای بازآفرینی شهر تهران

برپایی غرفه‌های فرهنگی گروه‌های جهادی منطقه 19 در تجمع بزرگ امام رضایی

خدمت در مسجد سیدالشهداء(ع) منطقه 21 با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران

برپایی پردیس فرهنگی و موکب‌های صلواتی / تسهیلات ویژه رفت‌وآمد شرکت‌کنندگان

برگزاری پنجاه و یکمین جلسه کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران در منطقه 9

اولویت‌ معاونت امور مناطق در سال جاری

برگزاری جشن «آینده از آن توست» در منطقه 10

برگزاری مستمر جلسات کمیته درآمدی در منطقه 9

اجرای مرحله دوم مسابقه الماس شهر در غرب پایتخت

برگزاری ویژه برنامه‌های دهه کرامت و برپائی چایخانه حضرت رضا (ع) در منطقه 16

برگزاری جشن دهه کرامت در مددسرای امید منطقه 9

رقابت‌های آموزش ترافیک، برای شهروندان منطقه 8

طرح رصد نشان داد که می‌توان در چند ماه به اندازه پنج سال کار کرد

آتش‌سوزی یک ساختمان 4طبقه در محله مرتضی‌گرد

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران بازرسی مناطق22 گانه در موزه هفت چنار

اجرای پویش نه به دخانیات با شعار" اراده ها روشن سیگارها خاموش"در بوستان ولایت

برگزاری جشن 2000 نفری دختران در دانشگاه تهران

​ماجرای تبدیل وضعیت مسکن‌های مختص اجاره‌داری به مسکن مهر

از برگزاری پویش "زمین بدون ته سیگار" تا تشکیل حلقه‌های انسانی در منطقه 15

بازدید وزیر کشور از نخستین نمایشگاه «تعالی حکمرانی شهری»

تامین‌ ایمنی شهروندان در جشن بزرگ‌ امام رضایی‌ها

کاروان روایت عشق در دارالشهدای تهران

تمهیدات شهرداری منطقه برای حضور شهروندان در گردهمایی امام رضایی‌ها

انتصابات جدید در معاونت های سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران

ارتقا سطح ایمنی در مدارس طی 3 فاز اجرایی

از ارتقا سطح ایمنی در مدارس طی 3فاز اجرایی تا خسارت 100 میلیارد تومانی در حادثه انبار موتورسیکلت

محمدی: در خرید خانه باید به مسائل ایمنی توجه کرد/ کریمیان: گاهی با کم‌ترین آموزش می‌توان از بروز حوادث جدی جلوگیری کرد

کاهش 3 درصدی سرانه مصرف انرژی در ساختمان های ستادی شهرداری تهران

ضرورت پیگیری و استمرار در روند پروژه های شهری

تقدیر از فعالان و سفیران سلامت منطقه22

شمیم عطر رضوی در میدان صنعت/برپایی چایخانه حضرت در میدان صنعت

افزایش روزانه حداقل 2 میلیون و دویست هزار مسافر با احداث 4 خط جدید شبکه مترو تهران

میزان مصرف انرژی در هزار و 800 ساختمان شهرداری تهران بررسی شد/ ثبت کمترین مصرف انرژی در ساختمان‌های منطقه 9

بهره برداری از 12 پروژه شهری در منطقه 14

معرفی ظرفیت‌ها و ایجاد فرصت‌های گردشگری درمنطقه 14

نخستین دوره مسابقه «عاشیق‌های جوان ایران» در فرهنگسرای ارسباران

ادعای «پیگیری سازمان بازرسی برای آزادی مدیر دستگیر شده شهرداری» صحت ندارد

فرد دستگیرشده در منطقه 12 سال گذشته با پیگیری سازمان بازرسی عزل شده بود

ادعای «پیگیری رئیس سازمان بازرسی برای آزادی مدیر دستگیر شده شهرداری» صحت ندارد

همه به احترام شهدای کن ایستادند

جشن2000 نفری دختر ایران برگزار شد

بازتاب گسترده «جشن امام رضایی‌ها» در شبکه‌های اجتماعی

کاربران فضای مجازی درباره «جشن بزرگ امام رضایی‌ها» چه می گویند؟

مراجعه 365 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی در سال جاری/ راه‌اندازی دومین مرکز معاینه فنی ویژه بانوان در سال جاری

عدم صدور گواهی معاینه فنی برای 26 درصد از خودروها در سال جاری

26 درصد خودروهایی که امسال به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند موفق به دریافت گواهی نشدند

تکذیب شایعات مطروحه درباره علت استعفای رییس مرکز حقوقی شهرداری/ پیگیری از طریق مراجع قضایی

تکذیب شایعات مطروحه درباره استعفای رییس مرکز حقوقی شهرداری/ پیگیری از طریق مراجع قضایی

آغاز مطالعات احداث ال.آر.تی در تهران/ تراموا به افق‌های روشن رسید

در جهت احقاق حقوق شهر، ارزش اموال بازگشتی به شهرداری افزایش می‌یابد

مراسم پرچم گردانی حرم مطهر امام رضا(ع) در منطقه 22

کاهش 51 درصدی بارش‌های بهاره و پیش‌بینی تابستانی «گرم و خشک» برای تهران

حلقه اعتراضی کودکان منطقه13 در حمایت از شعار "زندگی بدون دخانیات"

دلایل آتش‌سوزی علفزارها در تهران اعلام شد/ کدام حریق‌ها دایره‌ای هستند؟

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در دریاچه شهدای خلیج فارس/ پاکسازی محیط زیست دریاچه شهدای خلیج فارس از ته سیگار

شرکت شهر سالم برای خدمات به حاضران مراسم ارتحال امام (ره) «درمانگاه موقت» راه‌اندازی می‌کند

امام رضا(ع)، کودکان کار را طلبید

15 مورد چهار دیواری به مساحت 11 هزار متر مربع در منطقه 19 رفع خلاف شد

افتتاح متروی پرند در هفته دولت

شهرداری چگونه حق تهرانی‌ها را از سودجویان پس گرفت؟

برگزاری پنجمین "آموزواره فصلی حرکت" در منطقه 22

تصفیه‌خانه نهج‌البلاغه و پل تندرستی پاییز افتتاح می‌شود/ آغاز اجرای طرح شمسه از امسال

احداث جزیره ترافیکی در تقاطع بزرگراه شهید مدرس و خیابان مشاهیر

میدان خراسان در باب الرضای تهران میزبان عاشقان امام هشتم می‌شود

نوسازی نیمی از مخازن زباله در شهر تهران

اعلام آمادگی بیش از 150 گروه مردمی برای شرکت در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها

خدمات‌رسانی رایگان تاکسیرانی در جشن بزرگ اجتماع امام رضایی‌ها

تمهیدات ناوگان اتوبوسرانی تهران برای مراسم «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها»

تمهیدات ترافیکی محدوده برپایی «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها»

پایتخت میزبان بزرگ‌ترین اجتماع امام‌رضایی‌ها می‌شود/ از چاوش‌خوانی برای کاروان امام رضا (ع) تا برپایی موکب‌های پذیرایی و فرهنگی

از راه‌اندازی مواکب فرهنگی و صلواتی تا خط‌کشی محوری خیابان 17 شهریور و میدان خراسان

لازمه سرعت عمل در فهم و پیگیری مسائل دوری از حواشی است/ پاکدستی و سلامت مجموعه بازرسی باید زبانزد باشد

مساجد منطقه 14 پرنور می‌شود

تمهیدات مدیریت بحران تهران ویژه اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها

جزئیات برگزاری «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها» در میدان خراسان

رئیس مرکز حقوقی شهرداری تهران استعفا داد

نشست کمیته ایمنی منطقه 5 برگزار شد

ارائه خدمات رایگان به شرکت‌کنندگان اجتماع بزرگ «امام رضایی‌ها» در ایستگاه شهدای 17 شهریور/ اختصاص 500 دستگاه اتوبوس برای انتقال عاشقان اهل بیت

آماده سازی 950 هزار متر مربع اراضی برای پارکینگ زائران در محورهای منتهی به حرم

مراسم تکریم و معارفه معاون امور مناطق شهرداری تهران

برگزاری همایش خانوادگی خواهر و برادری در منطقه 5 پایتخت

نقش ذیحسابان برای نظارت قبل از هزینه کرد و تطبیق مخارج شهرداری با بودجه مصوب

بخشی از خیابان‌های منتهی به میدان خراسان از ساعت 17 روز دوشنبه بسته خواهد شد

آماده‌سازی بخش‌های جنوبی میدان خراسان برای برگزاری جشن بزرگ «امام رضایی‌ها»

ثبات سیاسی و اقتصادی کشورهای مجری «اجاره‌داری»/ ورود شهرداری به اجاره‌داری مسکن قابل تقدیر است

حفظ فضای سبز در مواجهه با ساخت و سازها مورد توجه جدی مدیریت شهری منطقه است

اقدامات ترافیکی مدیریت شهری منطقه 5 درخصوص مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

گنجینه‌های شهر در منطقه امید و زندگی به رقابت می پردازند

اصلاح سیستم های آبیاری و آبرسانی منطقه 9

خیابان 35 متری شهید افتخاری به بلوار شهید مژدی متصل می شود

آغاز ثبت‌ نام مسابقات قهرمان‌ شهر2 در منطقه9

ماجرای کشف فساد 20000 میلیارد تومانی

برگزاری نشست هماهنگی مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در منطقه 9

برپایی جشنواره تفریحی فراغتی و گذرهای نشاط و بازی در بوستان بانوان منطقه 19