ایرانیان جهان

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

کاهش نسبی غلظت گرد و غبار و برقراری پرواز‌ها

ایرانیان جهان - رئیس ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد کیش از کاهش نسبی غلظت گرد و غبار و برقراری پرواز‌ها از دقایقی قبل تا صبح فردا خبر داد.

مهدی کشاورز: بخش خصوصی محور برگزاری باشکوه جشنواره جام جهانی در کیش است

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ایجاد تعامل سازنده و هدفمند میان سازمان و بخش خصوصی و بهره مندی از ظرفیت های موجود برای برگزاری جشنواره جام جهانی در جزیره خبر داد.

فلسفه وجودی مناطق آزاد کشور تولید و صادرات محور است

ایرانیان جهان - رئیس جمهور کشورمان فلسفه‌ی وجودی مناطق آزاد کشور را بهره‌وری بهینه از ظرفیت‌های موجود در راستای"تولید، اشتغال و فعالیت‌های اقتصادی" در این مناطق عنوان کرد.

ایجاد بیش از ۸ هزار فرصت شغلی جدید در مناطق آزاد کشور

ایرانیان جهان - سعید محمد در راستای تحقق شعار سال "تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین"، از ایجاد بیش از ۸ هزار فرصت شغلی جدید به صورت "مستقیم و غیرمستقیم" در مناطق آزاد کشور خبر داد.

بازدید مشاور دبیر شورایعالی مناطق آزاد از زیرساخت های جزیره کیش

ایرانیان جهان - مشاور امور سلامت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد ضمن بازدید از زیر ساخت ها و حوزه های مرتبط با بهداشت و سلامت جزیره کیش، بررسی ظرفیت های موجود را در دستور کار خود قرار داد.

خدمت داوطلبانه کادر درمان و کارکنان توسعه سلامت کیش الگویی مثال زدنی در کنترل بیماری کرونا

ایرانیان جهان - رئیس مرکز توسعه سلامت کیش ارائه خدمات داوطلبانه و تلاش بی وقفه کادر درمان و کارکنان توسعه سلامت کیش در کنترل و پیشگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا در جزیره کیش را به عنوان الگویی موفق در سطح کشور معرفی کرد.

مهدی کشاورز: قوانین مهاجم مهمترین عامل توسعه نیافتگی مناطق آزاد هستند

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، همگام بودن با "قوانین غیرمهاجم" را از مؤلفه‌‌های موثر در توسعه دانست و گفت: برخی قوانین جاری در سرزمین اصلی، با اهداف مناطق آزاد هم‌خوانی ندارند.

همه‌ صنایع و فعالیت‌های کشور باید با فاوا هم‌گام شود

ایرانیان جهان - محمدامین آقامیری با اشاره به توسعه‌ی هسته‌ی فناوری ارتباطات توسط دولت در سنوات گذشته، با تاکید بر عبور از این دوره و شکل‌گیری پلتفرم‌های لازم در گام دوم گفت: حرکت بعدی و گام سوم، تاثیر گذار در تمام بخش‌های زندگی از فناوری ارتباطات و اطلاعات است.

رونمایی از سامانه "تله کیش من" در دومین نمایشگاه بین المللی فناوری و اطلاعات

ایرانیان جهان - محمد عزیزی از رونمایی سامانه جامع خدمات مشترکین تله کیش با عنوان "تله کیش من" در دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات (کیتکس) خبر داد

مناطق آزاد ظرفیت مهمی در تحولات اقتصادی کشور است

ایرانیان جهان - رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور مناطق آزاد را دارای ظرفیت مهمی در تحولات اقتصادی کشور برشمرد که این مهم می تواند الگویی برای کشورهای همسایه باشد.

سند حدنگار جزایر کیش رونمایی می شود

ایرانیان جهان - با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز چهارشنبه (۱۴ اردیبهشت ماه) از سند حدنگار جزایر کیش رونمایی می شود.

تجلیل مهدی کشاورز از عوامل برگزاری هجدهمین دوره از مسابقات قرآن کریم

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آئین هجدهمین دوره از مسابقات قرآن کریم ضمن تبریک فرا رسیدن روز کارگر و روز معلم، بر لزوم اهمیت برنامه های اجرایی در حوزه قرآنی تاکید کرد.

اطلاعیه شناسایی پیمانکاران واجد شرایط نصب انشعاب فاضلاب

ایرانیان جهان - معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ساماندهی و اجرای صحیح شبکه، انشعابات فاضلاب و کاهش مشکلات بهره برداری و نیز حفظ سرمایه های ملی اطلاعیه ای صادر کرد

الزام کارفرمایان به ثبت اطلاعات کارگران در سامانه کار و اشتغال کیش

ایرانیان جهان - مشاور مدیرعامل و مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد کیش در آیین گرامیداشت روز جهانی کارگر بر لزوم ثبت اطلاعات کارگران توسط کارفرمایان تاکید و آن را ضروری دانست.

بقای اسلام در اشاعه‌ی قرآن است

ایرانیان جهان - امام جمعه اهل سنت کیش بالاترین سطح قرآن را، فراگیری آن با درک مفاهیم عنوان کرد و تاکید داشت: بقای اسلام در تبلیغ و اشاعه‌ قرآن است

جزیره کیش در میزبانی ایام نوروز بین دیگر نقاط مهمان‌پذیر کشور، رتبه‌ی خوبی کسب کرد

ایرانیان جهان - سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، در ارائه گزارش عملکرد ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی با اشاره به سفر شمار زبادی از گردشگران به تمام استان‌های مهمان‌پذیر کشور، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در جزیره کیش با کم‌ترین مشکل مواجه بودیم.

رونمایی از تابلو نقاشی "مَهره" به مناسبت روز خلیج فارس در جزیره کیش

ایرانیان جهان - با حضور مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تابلو نقاشی دیجیتال مَهره "زنان مستقل، صلابت و دلیر" خلیج فارس در نگارخانه هنر، جزیره کیش رونمایی شد.

مهدی کشاورز: باید به وعده هایمان پایبند باشیم

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست هم اندیشی با سید محمد حسینی که با حضور معاونین، مدیران و امام جمعه کیش برگزار شد، بر شیوه های کاربردی و برون رفت از مشکلات پیش رو در حوزه های مختلف در جزیره جهت جلب رضایتمندی مردم تأکید کرد.

برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کیش، نمادی از وحدت و اراده امت اسلامی

ایرانیان جهان - ساکنان و گردشگران مومن و روزه دار جزیره کیش همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس، ندای مرگ بر آمریکا، مرگ براسرائیل و مرگ بر انگلیس را در آسمان کیش طنین انداز کردند.

دیدار صمیمانه مهدی کشاورز با جمعی از ایثارگران و خانواده های معزز شهدا

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این دیدار صمیمانه؛ ایجاد تشکل های مردم نهاد را به عنوان کانون تعاملات و اتحاد میان ایثارگران و خانواده های معزز شهدا برای حل مشکلات پیش رو عنوان کرد.

فراهم شدن ثبت شعب شرکت ها در مناطق آزاد در جهت بهبود کسب و کار فعالین اقتصادی

ایرانیان جهان - با هدف فراهم شدن ثبت شعب شرکت ها در مناطق آزاد در جهت بهبود کسب و کار فعالین اقتصادی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امضاء شد.

کاهش هزینه ها با بهره گیری از فعالیت های دانش محور

ایرانیان جهان - مهدی کشاورز در نشست با مسئولان شرکت عمران آب و خدمات بر لزوم اشراف کامل به تمامی ابعاد جزیره کیش، به کارگیری شرکت های دانش بنیان و فعالیت های دانش محور به منظور ارتقا کیفی خدمات تاکید کرد

ایفای نقش مهم بخش خصوصی در پیشرفت و توسعه کیش

ایرانیان جهان - مهدی کشاورز بر تعامل سازنده و هم افزایی هر چه بیشتر میان سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی برای پیشرفت و توسعه کیش تاکید کرد.

به دنبال کاهش هزینه ها با بهره گیری از فعالیت های دانش محور باشیم

ایرانیان جهان - مهدی کشاورز در نشست با مسئولان شرکت عمران آب و خدمات بر لزوم اشراف کامل به تمامی ابعاد جزیره کیش، به کارگیری شرکت های دانش بنیان و فعالیت های دانش محور به منظور ارتقا کیفی خدمات تاکید کرد

رعایت معیارهای رسانه ای لازمه تحقق کیش ایده آل است

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش "رعایت اخلاق، داشتن منطق و آزادی بیان "را به عنوان سه اصل مهم در حوزه رسانه ها برشمرد که این مهم می تواند جزیره کیش را به منطقه ای ایده آل تبدیل کند.

مناطق آزاد را یک فرصت برای نظام می دانیم، نه یک تهدید

ایرانیان جهان - در راستای فرمان رهبری معظم انقلاب اسلامی و نیز عملیاتی کردن سیاست های ابلاغی ریاست محترم جمهوری، ظهر امروز با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تفاهم نامه ای در قالب یک برنامه جامع برای پیشگیری از قاچاق کالا و ارز به امضای دو طرف رسید.

توجه به تناسب بین داشته‌ها و خواسته‌ها باعث حصول نتایج مطلوب می‌شود

ایرانیان جهان - مشاور امور بانوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد با تاکید بر اینکه محدودیت‌ها نباید مانع فعالیت‌ها شوند، توجه به تناسب بین داشته‌ها و خواسته‌ها را باعث حصول نتایج مطلوب در تمامی حوزه‌ها عنوان کرد

کیش، آماده ارائه خدمات و پذیرش سرمایه‌گذار برای جام جهانی قطر است.

ایرانیان جهان - مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، رویداد جام‌جهانی قطر را شروع مناسبی برای تبدیل ایران به هاب منطقه، به ویژه در مناطق آزاد و راس آنان ‌جزایر کیش و قشم دانست و گفت: هدف‌گذاری اصلی کیش را درحوزه‌های گردشگری،‌ ورزشی و سلامت است.

پیش بینی امکانات رفاهی برای رفاه حال گردشگران نوروزی در کیش

ایرانیان جهان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از بخش های مختلف کمپ های نوروزی و فرودگاه بین المللی کیش ضمن تاکید بر ارائه خدمات شایسته به گردشگران؛ امکانات رفاهی پیش بینی شده را مثبت ارزیابی کرد.

ممنوعیت افزایش قیمت کالا و خدمات در کیش

ایرانیان جهان - رییس کمیته نظارت بر نرخ کالا و خدمات، از تامین اقلام و ارزاق عمومی موردنیاز مردم و فضای انبار اقلام اساسی در ایام نوروز خبر داد و تاکید کرد: هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات تا بعد تعطیلات نوروزی ممنوع می‌باشد.

معرفی۳ برند برتر در آیین تجلیل از برندهای محبوب و کار آفرینان کیش

ایرانیان جهان - نخستین جشنواره و همایش تجلیل از برندهای محبوب و کارآفرینان حوزه کسب و کار در جزیره کیش با معرفی سه برند "سبلان کیش، شرکت آرتا کیش، طلا و جواهر" به کار خود پایان داد.

ارائه ی گزارش دقیق و کامل کمیته‌های ستاد نوروزی در چهارمین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کیش

ایرانیان جهان - روسای کمیته‌های ۱۳گانه‌ی نوروزی، اعضا و همچنین مدیران بخش‌های غیردولتی و صنفی به ارائه‌ی گزارش برنامه‌های نوروزی خود پرداخته پرداختند

ساير مطالب

تعریف و تمجید بوش از زلنسکی

سی‌ان‌ان: آمریکا به اوکراین در غرق کردن ناو جنگی روسیه کمک اطلاعاتی داده است / پنتاگون: کذب است

بلینکن: اتحاد میان ما و اسرائیل ثابت است

پسر ترامپ 3 ساعت در کمیته کنگره آمریکا سوال و جواب شد

رکورد بیکاری در آمریکا طی یک هفته گذشته ثبت شد

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: بازگشت به برجام همچنان در راستای منافع ملی ماست / بایدن تعهد دارد که ایران نباید هیچگاه به سلاح هسته‌ای دست یابد

پلوسی: آمریکا بر راه حل تشکیل 2 کشور اسرائیل و فلسطین متعهد است

بایدن: از تحریم‌های سنگین‌تر علیه روسیه استقبال می‌کنیم

اپل یکی از مدیران باسابقه فورد را برای پروژه Apple Car استخدام کرد

تغییر داوطلبانه در سیاست‌ها؛ راهکاری بدون هزینه برای حل مشکلات ناشی از انحصارگرایی اپل

برنی سندرز کاندیدای انتخابات 2024 آمریکا می‌شود؟

دیدار بایدن با خانواده عکاس آمریکایی مفقودی در سوریه

بلینکن: در صورت احیای برجام، دولت بایدن مانع قرارداد هسته‌ای 10 میلیارد دلاری ایران و روسیه نمی‌شود

پنتاگون: کشور ثالثی به روسیه در جنگ اوکراین کمک نکرده است

کشته شدن یک نظامی دیگر آمریکا در جنگ اوکراین و روسیه

پنتاگون: روسیه با 2100 موشک به اهداف مورد نظردر اوکراین حمله کرده است

ترامپ: پوتین دیگر به مسئولان آمریکا احترام نمی‌گذارد؛ این عدم احترام را با صحبت درباره سلاح‌های اتمی نشان می‌دهد

وزیر دفاع سابق آمریکا: ترامپ می‌گفت چرا به معترضان شلیک نمی‌کنید

منندز، سناتور آمریکایی: پوتین درحال شکست خوردن در اوکراین است / خطر استفاده روسیه از سلاح هسته‌ای رو به افزایش است

افزایش نارضایتی آمریکایی‌ها از عملکرد بایدن در جنگ اوکراین

«پلوسی» با «زلنسکی» در کی یف دیدار کرد

اپل با وجود کاهش عرضه آیپد همچنان برترین برند تولیدکننده تبلت در دنیا است

جاسوسی «اف بی آی» از آمریکایی‌ها سه برابر شد

یک آمریکایی در جنگ اوکراین کشته شد

آمریکا: تهدید استفاده روسیه از سلاح هسته‌ای وجود ندارد

دیلی میل: پنتاگون اولین محموله از پهپادهای فونیکس را به اوکراین ارسال می کند

تصویر فاش‌شده منتسب به خانواده آیفون 14، پنل جلویی این گوشی‌ها را نشان می‌دهد

طرح محرمانه آمریکا و لهستان برای تصرف بخشی از اوکراین

فائوچی: آمریکا از مرحله گسترش انفجاری همه‌گیری کرونا عبور کرده

جسد افشاگر دونالد ترامپ در کالیفرنیا پیدا شد

واشنگتن: پوتین در صحنه جهانی طرد و روسیه منزوی شده است

آمریکا از تدوین راهبرد‌های جدید علیه چین خبر داد

واشنگتن قراردادن نام نهادهای فلسطینی در فهرست تروریسم را رد کرد

سناتور آمریکایی: واشنگتن در وقوع جنگ اوکراین سهیم است

واشنگتن: جنگ اوکراین، جنگ نیابتی بین آمریکا و روسیه نیست

جایزه 10میلیون دلاری آمریکا برای شناسایی 6هکر روس

بایدن سفیر جدید آمریکا در اوکراین را منصوب کرد

کاروان نظامی آمریکا برای سرقت نفت بیشتر وارد سوریه شد

وزرای خارجه و دفاع آمریکا وارد اوکراین شدند

چرا آمریکا با روسیه وارد جنگ نمی شود؟

آمریکا به جزایر سلیمان هشدار داد

کاخ سفید سفیر آمریکا در عربستان را معرفی کرد

رئیس‌جمهوری سابق هندوراس در آمریکا بازداشت شد

نماینده آمریکا در سازمان ملل: ممکن است با ایران به توافق نرسیم / تهران جلوی تلاش‌ها را سد کرده است

رابطه 70 ساله سعودی ها و آمریکایی ها بر لبه پرتگاه ؟

بایدن: پوتین فکر نمی‌کرد ما اتحاد خود را در جنگ اوکراین حفظ کنیم

کاخ سفید: آمریکا محموله‌های نظامی بیشتری به اوکراین ارسال می‌کند

گفتگوی محرمانه سفیر آمریکا با نتانیاهو

شولتز: نباید به روسیه اجازه داده شود در اوکراین پیروز شود

وال استریت ژورنال: اختلافات ریاض و واشنگتن عمیق‌تر شده است

نیوزویک: مذاکرات هسته‌ای ایران از خط پایان عبور خواهد کرد؟

دستگیری بیش از 5 هزار اوکراینی در مرزهای آمریکا

هریس: آمریکا آزمایش‌ موشک‌های ضد ماهواره را ممنوع می‌کند

کاخ سفید حاضر نیست هزینه سیاسی حذف سپاه از لیست FTO را بپردازد

آسیاتایمز: رهبران خاورمیانه دیگر به آمریکا اعتماد ندارند

ترامپ از ناتو انتقاد کرد

رکوردزنی بایدن در بازداشت مهاجران؛ 210 هزار نفر در یک ماه

تمسخر دوباره بایدن از سوی کاربران سعودی

آمریکا: بیشتر تحریم‌های علیه ایران، مربوط به سپاه است

ترامپ: احتمالاً‌ در انتخابات 2024 شرکت می کنم

واشنگتن: به اسلواکی سامانه پاتریوت می‌دهیم

بایدن قانون منع واردات نفت روسیه را امضا کرد

جای اسرائیل و امریکا در خاورمیانه تغییر می کند؟ / اعراب و تل آویو علیه ایران ناتوی خاورمیانه را تشکیل می دهند؟

چهار سناریوی "مقام امنیتی پیشین آمریکایی" درباره جنگ اوکراین

اسپیس ایکس چهار شهروند خصوصی را به ایستگاه فضایی بین‌المللی پرتاب کرد

نیویورک تایمز: جنگ اوکراین، اولین جنگ جهانی واقعی است

پیشنهاد "فارن پالیسی" به بایدن برای بهبود رابطه با امارات و عربستان

متفکر چپ آمریکایی: به خطرناک‌ترین نقطه تاریخ بشر نزدیک می‌شویم

آمریکا: موشک کوتاه برد روسیه به ایستگاه قطار در اوکراین برخورد کرده است

وزارت خارجه آمریکا: بایدن با مارک میلی درباره نیروی قدس سپاه هم‌نظر است

کنگره آمریکا طرح ممنوعیت روابط تجاری با روسیه را تصویب کرد

ائتلاف آمریکایی حمله پهپادی به «عین الاسد» را تایید کرد

اعلام آمادگی آمریکا برای سناریوهای دیگر در قبال مسئله هسته‌ای ایران

بلینکن: در حال بررسی ارسال سلاح‌های جدید به اوکراین هستیم

سنای آمریکا ممنوعیت واردات نفت از روسیه را تصویب کرد

نانسی پلوسی به کرونا مبتلا شد

آمریکا: کره شمالی به پیام های آمریکا پاسخ نمی دهد

پنتاگون: اوکراین برنده جنگ با روسیه است

پنتاگون: اوکراین می‌تواند به طور قطع برنده جنگ با روسیه باشد

استاد دانشگاه آمریکایی مطرح کرد: پایان خاورمیانه

آزمایش سری موشک فراصوت آمریکایی

بایدن: روسیه هزینه هنگفت و فوری پرداخت می‌کند

رئیس ستاد ارتش آمریکا: تهاجم روسیه «بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت اروپا و احتمالا جهان» در مدت 42 سال خدمت من بوده است

طرح جمهوریخواهان کنگره برای جلوگیری از حذف سپاه از لیست سازمان های تروریستی

اوباما به کاخ سفید می‌رود

واشنگتن 300 میلیون دلار کمک امنیتی به اوکراین می‌فرستد

آمریکا تانک‌های ساخت شوروی را در اختیار اوکراین قرار می‌دهد / ترکیه: به جمع تحریم کنندگان روسیه نخواهیم پیوست / کاخ سفید:به اوکراین برای آمادگی در برابر حمله احتمالی شیمیایی کمک می‌کنیم / سازمان ملل: فعالان امور بشردوستانه به مناطقی در اوکراین دسترسی ندارند

نیویورک تایمز: آمریکا تانک‌های ساخت شوروی را در اختیار اوکراین قرار می‌دهد

وزیر دفاع آمریکا: همچنان به راه حل دیپلماتیک با ایران متعهد هستیم

کمک 900 هزار دلاری آمریکا به تاجیکستان

هواپیمای نیروی دریایی آمریکا سقوط کرد

تحریم سنگین آمریکا علیه روسیه

پای آمریکا به اوضاع بحران‌زده پاکستان باز شد

سوءتفاهم درباره هواداران ترامپ

بلینکن: آتش‌بس در یمن گام نخست برای صلح است

احضار کاردار سفارت آمریکا به وزارت خارجه پاکستان